Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez mi lehet? 5.6. -ra...

Most ez mi lehet? 5.6. -ra nem vártam. Tegnap reggel Nagyon halvány pozitív, ma reggel egyértelmű neg. Egy másik tesztel.

Figyelt kérdés
Két hónapja Closit szedek. 1. hónapban nem próbálkoztunk (gyógyszer abbahagyása után hónapokig nem jött meg), és tikkre pontosan megjött. A második hónapban akcióztunk( volt peteérésem is), és most nem jött meg. Mellfájdalom(nem durva), hasszúrka van. Ja azt hozzá kell tennem, hogy éjjelente 2, 3 óránként kijárok pisilni, így nem tudom milyen a koncentrációja.
2008. dec. 9. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap reggeli vizeletből is 3. tesztet (de másmilyet vegyél), és meglátod mi lesz! Majd a 3. teszt eldönti mi az igazság! Drukkolok! :D
2008. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Vegyél egy nagyon érzékeny tesztet. Szurkolok:)

2008. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam, de negatív. Nem volt érzékenyebb a teszt(25-ös). A mellem elég nagy, és feszül is. Nagyon furi a testem. Ja a reggeli vizeletem szintén csak 2.5 órás volt.
2008. dec. 10. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!