Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-ik napja késik.3-ik napon...

7-ik napja késik.3-ik napon (reggel) egyértelmű negatívat teszteltem 25-ös érzékenységűvel. Mikor merjek újból tesztelni?

Figyelt kérdés
Fehér folyásom van, néha sok, néha semmi. Mellbimbóim fájnak ill.nagyon érzékenyek, melleim mintha duzzadtabbak lennének, de nem fájnak csak picit égnek. Fejem fájdolgál és néha megszédülök. Hőm 36,8 az alaphőm 36,5. De hányingerem nincs, csak mintha finomabb lenne a szaglásom. Ha terhes lennék nem kéne, hogy valami rosszulléteim legyenek, vagy valami. Picit görcsölget csak a hasam. A mindjárt megjön érzés a mensi idején volt, mostmár elmúlt. Úgy össze vagyok zavarodva...Szerintetek lehet ebből még baba?
2008. okt. 14. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehetsz terhes, a rosszullétek később jelentkeznek általában, vegyél egy 10-es, vagy 20-as érzékenységű tesztet, és szerintem már tesztelhetsz megint a nap bármely szakában, elvileg ki kéne 1 hét késés után mutatnia hogy mi a helyzet! Drukkolok!

2008. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3. hete késik és nem mutat a teszt semmit.Voltam orvosnál aki megállapította tapintással a terhességet,viszont az uh még nem látja.Jövő héten megyek újra.Amúgy a rosszulléteken kívül minden tünet megvan.De a tesztek mindenkinél másképp reagálnak.
2008. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Qupido teszt nagyon érzékeny. az már tuti kimutatja. a hcg másfél naponta duplázódik.
2008. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat, hogy terhes vagy. Csinálj egy új tesztett, és menj el nő dokihoz.
2008. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem te nagyon is babás vagy! A tüneteid elég jók ahhoz! Tesztelj reggeli első vizeletből, és meglásd! :)))
2008. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem 2-3 hete kesik mar, es a tesztjeim mind negativak, sot orvos nem latott uh-on sem babat, sem cisztat. Viszont fajdogal a hasam, a melleim, es emelygek is....most varnom kell meg, hatha megjön. Majd irjatok meg legyszi, hogy hogy alakult nalatok a dolog!
2008. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma reggel 25-ös érzékenységűvel és negatív:(( Pedig már 15-ik napja késik...
2008. okt. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!