Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Július 3-dikán voltunk együtt a párom védekezés nélkül, és július 11-dikén megjött, de nem olyan mint szokot 4napig tartott de csak kb, egy tisztasági mennyiségű vér volt, és egy kicsi barna. Voltam már így, de nem gondoltam terhességre pedig az voltam. Sajnos az a terheségem vetélésel végződött. Mikor csinalhatok tesztett?

Bocsánat a csúnya szavakért, és köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
csinálj egy tesztet és kiderül.
2021. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha meg jött nem vagy terhes!

Mindegy mennyi, olyan e mint szokott vagy nem akkor is annak számít. Lehet valami más miatt nem olyan volt mint szokott.

Pl. Hormonprobléma, fertőzés vagy gomba.

2021. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es azért ez nem teljesen igaz... ha a menstruáció színe, mennyisége stb változik, van olyan, akinek terhesség van a háttérben. barátnőm 4 hónapig nem gyanakodott, úgy gondolta, ahogy te. ha megjön neki, mégha nem is úgy, mint szokott akkor ő nem terhes :D

kislánya szeptemberben kezdi a 2. osztályt :D

2021. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Dikán, dikén.

Csinálj tesztet.

2021. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legbiztonságosabb ha tesztet veszel
2021. júl. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!