Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt Mar olyan vkinek h...

Volt Mar olyan vkinek h reggel tesztelt, negativ lett, par ora mulva ranezett es pozitiv lett?

Figyelt kérdés
Amikor csinalod a tesztet, a folyadek vegigmegy a csikon, ez latszik. Az is latszik, hogy pirosas festek anyag fut at a teszten. Az is latszik, mikor ugymond megszarad, es tiszta feher lesz. Ha mar tiszta feher, akkor nem jelenhet Meg rajta egy piros csik, ugye?
2021. júl. 15. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Rá van írva a tesztre hány percen belül kell leolvasni. Időn túl érvénytelen.
2021. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartogatok érvénytelen, hugyos tesztet.
2021. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de nem szabad pozitívként tekinteni rá, a jelzett időpontig érvényes, általában 3-5 percig. Amit utána látunk már nem értékelhető tényként.
2021. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél lefekvés előtt csináltam tesztet. Vártam pár percet, de semmi nem volt. Reggel mikor felkeltem két csík volt. De ott a második is határozott, nem egy halvány valami. Azt gondolom ha csak valami "halvány", "nem látom hogy szürke e" az száradási és nem kell vele foglalkozni. Ha határozott akkor esélyes, hogy jelent valamit.

Későbbiekben nekem is volt, hogy gabrielen pl megjelent valami. De nem is volt gyerek...

2021. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, nem terhessegi tesztrol van szo, de hasonlo tesztrol, ami hasonlo elven mukodik. Valoszinuleg olyannal kevesebb embernek van tapasztalata, ezert kérdeztem mint terhessegi teszt.
2021. júl. 16. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!