Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam ovu tesztet...

Most csináltam ovu tesztet (Babymark) a 14. napomon vagyok. Ez volt az első. Tök negatív lett, a T csík éppen hogy csak megjelent. Mikor van/volt pé-m?

Figyelt kérdés

Clostit szedtem és már a 7.naptól éreztem a hasszurkát és tapasztaltam a folyást ami egyre több lett a 10.napra, majd egyre kevesebb. Most csak kevés nyúlós folyás van. Akkor most már túl vagyok a pé-n vagy még csak most lesz valamikor?

Persze együtt voltunk a 10.12. nap is és ma is leszünk. Ugye nem csúsztunk le róla?


2008. dec. 9. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, h már volt PÉ-ed.

Eddig hány napos volt closti nélkül a mensid?

Lehet, hogy előrébb hozta a closti, és már nem is fogsz a hónapban pozi ovutesztet produkálni!

2008. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon hosszú volt a ciklusom, 35-40 nap is. Ezért gondoltam hogy a closti előrébb hozhatta és most lehet talán tüszőrepedés, remélem, mert akkor már nega az ovuteszt. Mert a tünetekből ítélve elvileg lehet hogy volt. Nem tudom. Tök kétségbe vagyok esve hogy talán a closti sem segít...
2008. dec. 9. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha volt peteészekszurka, akkor szerintem PÉ is volt, ne aggódj!

De azért tesztelj, és akciózzatok 2 naponta!

Hallottam már olyat, hogy a clostival is csak a 20onvalahányadik napon volt PÉ.!

Esetleg mérd meg a hődet, ha felmegy 2-3 napon belül, vagy már felment, akkor már volt PÉ.!

2008. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Együtt leszünk mindenképp és a teszteket is megcsinálom ha már megvettem, aztán csak reménykedem...
2008. dec. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!