Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabad egyszerre két fajta...

Szabad egyszerre két fajta termékenységet elősegítő vitamint szedni?

Figyelt kérdés

Netamin Mio-Inozitol por – 100g

Vitex barátcserje kapszula 60db

Rengetegen ezeket írtak, hogy segített nekik, ezért rendeltem belőlük.

A kérdésem csupán annyi, hogy szedhetem őket egyszerre? Vagy inkább az első honapban az egyiket, ha elfogy akkor a másikat? Csak nem szeretném, hogy “ki üsse” az egyik a másik hatását, azért kérdem.

4.sikertelen hónap missed ab-után.


2021. júl. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem ezt is azt is. Nem ütött ki semmi semmit, igazából más-más hatásuk van. (Ha van egyáltalán. Úgy értem, nem biztos, hogy az a probléma, amire szedni akarod.)
2021. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es neked sikerült a teherbeesés ezekkel?
2021. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy kimondottan ezek miatt, azaz nem tudnám megmondani, hogy nélkülük hogy ment volna, de úgy alakult, hogy nem volt gondom a teherbeeséssel. 2 egymást követő hónapban teherbeestem, az első sajnos 5 hetesen spontán megszakadt. A másodikkal eddig minden rendben. Az első hónapban (pozitív teszt után) is szedtem mindkettőt.
2021. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg minden rendben van, azt mondta az orvos próbálkozzunk nyugodtan. Mivel fiatal vagyok így könnyen be tudta azzal, hogy úgy is hamar teherbe esek.
2021. júl. 19. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!