Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet méhen kívüli terhesség?

Lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Dpo 18.napon vagyok, a teszt alig látható halvány csík volt reggel (2 nappal ezelőtt ugyanilyen halvány volt)

Pár napig volt émelygés, az már megszünt, illetve a mensi szerű alhasi fájdalom sincs már. Viszont reggel óta folyamatosan enyhe szúró-nyomó fájdalmat érzek a jobb oldalon.


2021. júl. 25. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be orvoshoz ultrahangra a 6-7. hét környéken, ezt ennyiből nem lehet megmondani.
2021. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán a méhen kívüli terhességnek nincsenek speciális tünetei!
2021. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez inkabb egy petefészek ciszta, nem méhen kívüli terhesség
2021. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nem várt napján normál egyértelmű + tesztem volt ráadásul nem reggeli vizeletből. Megörültünk. Kiváncsiságból 2 nap múlva újabb teszt (ugyanaz a márka) nem lett erősebb maradt ugyanaz a + tesz. Próbáltam elterelni a gondolataimat. Örülni neki.


Nem várt után kb.4-5 nappal bal oldalt iszonyatos szurkáló érzés ami legalább 2 napig eltartott.


Azóta sajnos kiderült méhen kívüli a bal petevezetékben. Semmi egyéb panasz, nem görcsöltem. Úgy néz ki nem kell műteni mert a hcg-m csökken folyamatosan. Doki azt mondta kezd felszívódni.


Kedves kérdező.


Nem várt után kb.1,5 héttel ha nincsen egyéb panasz akkor is erdemes elmenned dokihoz. Legalább megnézi jó helyen van e.

2021. júl. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%

4.es vagyok. Ha van módon esetleg magán laborban kérjél sima béta HCG tesztet. Abból is esetleg kaphatsz megnyugtato választ. (Egyenlőre)


En a nem várt után kb.5 napra utána a 7.napra kértem magánba hcg-t. Nekem ez alapján nőtt a hcg-m, de sajnos már láttam hogy lassú ütemben... itt már kezdtem elengedni ezt a terhességet...


3.Hcg-m csökkent, innen tudtam ez méhen belüli már nem lehet. Vagy kémiai terhesség vagy korai vetélés. Mint kiderült méhen kívüli volt.

2021. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4,5-ös! Köszönöm a válaszodat, sajnálom a veled történteket.

Már kértem időpontot vérvételre, meg a nőgyógyászhoz is.

Bár nekem nem annyira erős a fájdalom a jobb oldalon és inkább tompa-nyomónak mondanám, mint szúrónak,de biztosan ez sem jelent jót :(

Tesztet csináltam ma is, ugyanolyan halvány, mint az elején

2021. júl. 27. 07:32
 7/7 anonim válasza:

Köszönöm szépen. Hát én csak a saját esetemet tudom leirni, reméljük esetleg te csak azt kezded érezni hogy alakul a méh, nyúlnak a szalagok izmok, hormon háztartás is kezd dolgozni stb...


Majd ha lesz kedved írd meg mi volt.


Ja és 1 hcg eredmény nem eredmény. Legalább két eredmény legyen 2-3 nap elteltével. A dokik is abból tudnak kiindulni.


Nyilván vannak esetek mikor 1 hcg-ből is látni hogy nem okés a dolog. Pl.nagyon alacsony holott mondjuk már eltelt 2 hét mensi kimaradás óta...

2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!