Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses után pozitív teszt.... ...

Menses után pozitív teszt.... Tapasztalat??!!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már felvettem a dokimmal a kapcsolatot...

De tapasztalatokra lennék kíváncsi. Múlt héten hétfőn rendesen (erős görcs, bő vérzés) megjött a nem várt menses. Majd pénteken abbamaradt. Tegnap (vasárnap) este ismét elkezdtem vérezni. Januárban volt egy méhen kívüli terhességem, amikor nem tudtuk, hogy baba van a dologban, csak az ügyeleten szembesültünk vele. Akkor ugyan úgy meg volt a mensesem, csak rá 2 hétre mikor repedt a petevezeték, akkor éreztem először fájdalmat és tapasztaltam vérzést.


Ebből kifolyólag reggel csináltam egy tesztet és pozitív lett.... 1,5 éve szeretnénk babát. Ez idő alatt 1 missed ab és 1 méhen kívüli "jött össze".


Valakinek van tapasztalata, hogy esetleg hasonlóan megjött az első hóban és még is baba lett végül?


A kioktatást nem kérem, köszönöm. Természetesen fogok orvoshozni menni, tapasztalatra lennék kíváncsi.



2021. máj. 10. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez eléggé méhen kívüli gyanús. 😞 De hátha szerencséd lesz és csak egy hematóma miatti vérzésről van szó.

Mikor mész dokihoz? Majd írd meg, hogy mi volt! 🤞

2021. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Ettől tartok sajnos én is ismét :( Még nem válaszolt a dokim egyenlőre, bízom benne, hogy mielőbb eljutok hozzá, ha nem akkor megyek az ügyeletre. A vérzés most kicsit alább hagyott...

Írok mindenképp!

Nagyon köszönöm!

2021. máj. 10. 09:43
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nagynéném végig (9 hónapig) menstruált, így csak akkor tudta hogy terhes mikor nőtt a pocak és mozogni kezdett a baba 😄 (pedig előtte volt 2 gyereke náluk nem volt ilyen)

Aztán az egyik barátom volt barátnője is mesélte, hogy első 2 hónapban rendes menzesz volt.

Keresztlányommal szintén első hónapban volt menzesz csak ott enyhébb, mint amit írtál :)

Mind3 baba megszületett egészségesen!

Egy UH minél hamarabb szükséges lenne, mai napot várd meg reagál e a doki, ha nem, szerintem menj be ügyeletre minél hamarabb, az előzményeket is említsd meg, hogy ne vegyenek fél vállról mint engem anno..

drukkolok, hogy minden rendben legyen, majd írj mi a helyzet! :)

2021. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nem biztos hogy gond van,lehet csak utoljára megjött úgymond de a vérzés milyen intenzitású?Menzesz szerű vagy olyan finomabb?A lényeg hogy görcsölés van?Remélhetőleg nem a vetélés indult be de ha az akkor örülj ha magától szelektál úgymond a természet mert a műtét sem jobb sokkal.Erre most ne gondolj mert lehet hogy pozitív meglepetés vár rátok!Kell uh mindenképp és hcg vérvétel.Nagyon drukkolok hogy baba legyen és egészséges!🤞🤞
2021. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!


Kedves Utolsó!

Igen rendes, erős görcsös volt az utolsó menses.

Tegnap és ma sem görcsöltem, egyszerűen este elkezdtem vérezni este..


Megvárom, ha ma nem reagál napközben a doki, délután bemegyünk az ügyeletre az előzmények miatt!


Írok mindenképp, hogy mi volt!

2021. máj. 10. 10:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Ok!Menjetek is ha nem szól vissza az orvosod.Sok sikert!
2021. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Nem hangzik jól, de hátha csak valami hematoma.
2021. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek.

Most voltam dokinál nem látott semmit egyenlőre sem kívül, sem belül.

Vettek vért annak az eredményétől függ a további. Ma már csak barnázok..

Írok a fejleményekről!

2021. máj. 11. 08:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Ok!Kíváncsi leszek
2021. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megkaptam a véreredményt és 15,13 IU/l lett a totál béta HCG értékem..

Várom a dokim jelentkezését.

Írok a fejleményekről.

2021. máj. 11. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!