Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a vérzésem....

2 napja késik a vérzésem. Igaz tesztet még nem csináltam mivel vásárnap van azt holnap veszek. De reggel észre vettem hogy van előtejem. Véletlen nem utalhat terhességre? Más tünetem az nincs.

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hormonprobléma lesz a gond, ilyenkor nincs még előtej. Ahogy írták: prolactin szintet kellene nézni. De mindenekelőtt persze egy orvoshoz kellene elmenni.
2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt előtejem a második és harmadik terhességemnél, de egyik gyereket sem sikerült szoptatnom, mert az előtejem több volt mint a normál tejem.

Csinálj tesztet és keress dokit aki komolyan is vesz, mert ez hormonproblémára utal.

Sajnos én is évekig küszködtem, a terhességeimet végig véreztem.

Nekem például csak akkor volt tejem, mikor vattára csepegtetett oxitocint kellett az orromhoz tenni. Ezt a kórházban azért adták, mert a méhem nagyon lassan húzódott csak össze. Amíg ezt szaglásztam addig volt tejem, utána megint semmi illetve napi 20 ml lefejve két mellből. Ez volt a maximum mennyiség amit i tudtam magamból hozni. Az előtejem az bezzeg folyt egész terhesség alatt... 😢

2021. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es, te Magyarországon élsz?

Nagyon sok szülészeten voltam de ilyet se nem lattam,se nem hallottam, hogy oxitocint szagoltatnak.

Orrcsepp, spray létezik de ilyen?!

2021. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, Magyarországon. A Jahn Ferenc kórházban szültem őket, igaz már a legkisebb is 6 éves... Most belegondolva, lehet, hogy ez a sufnitunningos orrspray. 😂

Én is furcsálltam, de mikor tejem lett még örültem is neki. A doki nevét már nem tudnám megmondani, a de a szobatársamnak is azt adott. Nem tudom, hogy ez számít-e, de nem volt helyünk a szülészetes szobákban, ezért a terhespathológián voltunk.

2021. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!