Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pozitív Ovulációs teszt...

Ha a pozitív Ovulációs teszt elötti este voltam együtt a férjemmel , abból ugyanugy nagy eséllyel lehet baba, mint pozitív ovulációs teszt utàn? Sajnos a férjem ma reggel elutazott, igy nincs esélyünk újra próbàlkozni

Figyelt kérdés

1,5éves a gyermekünk és szeretnénk kistestvért, de eddig nem volt meg a menstruációm, mert még alvásnàl cicizik a törpe.

Ovulàciós tesztem is ma lett este először pozitív



2021. júl. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán! van egy egész jó app naptáram a neve és kis virág van rajta ha keresnéd😃. Én ott szembesültem vele hogy az ovu előtti napokban igen jó esély van a terhességre. Drukkolok!
2021. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor van remény :)
2021. júl. 27. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Köll a gyerek gyorsba a támogatások miatt xddd
2021. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alig vagy előítéletes, kedves 3-as.

Szerintem fényévekkel jobban élek a családommal én Németországban, mint sokan magyarországon.

Mellette egyéni vállalkozóként nincs szükségem tàmogatásokra, ahogy a férjemnek sem!

2021. júl. 30. 00:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán sikerülhet. A barátnőmnek és így lett baba. Csak példaként: mondjuk 14.én volt ovuja és ők 8.-án tudtak együtt lenni, mert az ő férje is folyamatosan úton van. 12.én volt pozi az ovutesztje. El is engedte, hogy erről akkor lecsúsztak. Most 23 hetes terhes 🙂🙂 Drukkolok nagyon😘!


3as! Te egy igazi gyökér vagy!! 😂😂😂 Otthon jó nagy pacsker lehetsz!!😂😂😂

2021. júl. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!