Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt pozitív ovu tesztem de a...

Volt pozitív ovu tesztem de a hőm alacsony. Akkor nem repedt meg a tüsző? Olyan mintha "próbálkozna" mert azóta olyan 2 naponta van ovus folyásom.

Figyelt kérdés
Tegnap este fájt a petefészkem ma 1 csepp vér is volt pisilésnél, de a hőm alacsony. Szoktam vezetni tudom mennyi az alap (36.5) de mondta a doki hogy most csak ovu után nézzem, eddig clostit szedtem és ez az első hónap szünet. Ma van a ciklus 20. napja és általában 28-29-re jön meg. A mai hőm 36.5 tegnap 36.6. Ha nem volt tüszőrpedés akkor nem jön majd meg időben?
2015. jan. 11. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, hogy most hosszabb lesz ez a ciklus. Es a ho is mehet lepcsozetesen fel par napon bellul. Nem nagyon tudsz mit csinalni csak megvarni a ciklus veget es ugy megnezni a hogorbedet, hogy ment e feljebb. A pozitiv ovu teszt utan 12-24 oraval van az ovu es meg arra ra 1-2nap mire felmegy a ho.
2015. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!