Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ellaone-t vettem be ma vagyis...

Ellaone-t vettem be ma vagyis július 28-án 18 óra felé és a baleset tegnap július 27-en történt 20:00-kor. Eddig nincs mellékhatás mire számítsak?

Figyelt kérdés
Kinek mikor jött ki mellékhatás és mi volt az? Igazából abban sem vagyok biztos hogy belémkerült sperma de így a biztonságos.40 napja nem jött meg eléggé össze vissza van a ciklusom. Szóval nem tudok viszonyítani hogy mikor kellene megjonnie
2021. júl. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borította a menstruációmat úgy fel évre. Amúgy kb 2 napra rá megjött. Van akinek nem változtat semmin.
2021. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dobtál egy hormonbombát az amúgyis tropa hormonrendszerednek azért, mert a barátod heréjére folyt az ondó..

Igaz, hogy így szinte biztos a dolog, meg így biztonsàgos, de azért most aztán vigyázzatok, mert ha tényleg kiszakad a gumi, egy jó ideig nem vehetsz be ismételten.


A doki simán felírta, amikor mondtad, hogy 40 napja késik a menstruációd?

2021. júl. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak azt mondta csináljak előtte tesztet de mondtam neki már megvolt és negatív.
2021. júl. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!