Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs olyan teszt ami együttlé...

Nincs olyan teszt ami együttlét után pár nappal kimutatja, hogy terhes vagyok-e? Egy hét múlva fog megjönni, de minél hamarabb tudni szeretném.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. aug. 28. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. A legérzékenyebb teszt is a nemvárt után 1 héttel mutatja csak ki.
2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs!Ha pontosan tudod, hogy mikor voltatok együtt, akkor onnantól számítva 12-14 nap amit a tesztek kimutatnak!Várd, meg a köv.mensidet és ha késik, sztem csak azután csináltasd meg a tesztet!Addig is megkíméled magad a felesleges izgalomtól, vagy csalódástól!
2010. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minimum együttlét után 10 nappal kimutatja a tízes érzékenységű teszt, pl Qupidó vagy a vaterán ,,teszveszen kapható olcsóbb tízes tesztek..de lehet ,hogy amikor együtt voltatok onnan számolva csak egy két nap múlva repedt meg a tüsződ..a spermák el élnek pár napig benned..tehát lehet később fogant pár nappal aktustól számolva tehát én nemvárt előtt mondjuk két nappal tesztelnék..de ha félidőbe volt péd akkor a nemvárt reggelén. sok sikert:)
2010. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo,meg kell cafoljam a valaszodat,mivel a teszt a beagyazodas utan 10-12 nappal mar kimutatja a terhesseget,nem kell varni a nemvart utan meg 1 hetet!!!sajnos olyanrol nem tudok,ami meg hamarabb kimutatna :(
2010. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első: nemvárt után 1 héttel??? szerintem elírtad.

a legtöbb nem szuper érzékeny teszt is már a nem várt napján de 1-2 nap késéssel kimutatja a terhességet elég nagy biztonsággal. és nem is fontos reggeli vizeletből venni.

2010. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, együttlét után pár nappal még nem is terhes SENKI. El kellene olvasnod mi is az a teherbeesés.
2010. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a nemvárt előtt 3 nappal erőssen kimutatta délutáni vizeletből.

28 napos ciklus

2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!