Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermadonor és inszemináció...

Spermadonor és inszemináció egyedülálló nőként lehetséges ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok (36 éves, heteroszexuális). Gyereket szeretnék, partner nélkül. Hasonló cipőben járókat kérdeznék, hogy kihez forduljak, van-e reális esély? Próbált-e már valaki dán spermabankból rendelni?

2021. júl. 30. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább szögezd le, hogy elsősorban HÖLGYEK válaszát várod.


Amint látod az 1-es válaszoló viccet csinált a kérdésből, nem veszi komolyan a megoldandó problémádat.

2021. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hivatalosan nem, de biztosan van valami kiskapu. Én felhívnék pár intézményt ami ezzel foglalkozik.
2021. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott egy nagyon jó ötlet: az igazságügyi nyilvántartói rendszerben keress meg személyeket!


Sajnos nem tudom milyen szakterületről van szó, mert nekem is a magyar orvosi kamara honlapján segítettek egy nehéz üggyel kapcsolatban nekem is információhoz jutni.


A magyar orvosi kamara telefonszámát hétfőtől csütörtökig 10 és 14 óra között tudod elérni.


2-es válaszoló voltam. (Remélem azért egy icipicit közelebb kerültél ezáltal a megoldáshoz.) :)

2021. júl. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha Mo-n nem, járj utána, mi a helyzet a környező országokban, pl Szlovákia, Ukrajna. Magyarul beszélnek, több mindent meg lehet oldani, mint itthon. Persze ott fizetni kell érte, de ha tényleg saját gyerekét szeretnél, megéri.
2021. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Brno-i klinikákon informálódj. Tömegével járnak ki petesejtért a magyar nők, hátha lehet egyedülállóként spermáért is.
2021. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Biztosan lehet legálisan is, bár az ő kisfia már hat-hét éves, azóta változhatott a szabályozás.

2021. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Párom unokanővére pont ezt csinálta. Spermadonor, lombik(40 éves ő már). Nemrég szült. Pontosabbat én se tudok segíteni.

Ha leszbikus párnak is megcsinaljak, akkor neked is meg kéne csunalniuk.

2021. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Egyedülálló is részt vehet mesterséges megtermékenyítésen. Mo.-on a jog erre lehetőséget ad.

Annyi, hogy neked kell fizetned a donorspermát, amire várni is kell, mert nincsenek nagy készletek.

2021. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, az első reagáló hozzáállása híven tükrözi a mai magyar férfitársadalmat.

Nem szeretnék kicsúszni az időből. 15 éve próbálok édesapának való társat találni. Feladtam.

2021. júl. 31. 08:28
 10/10 anonim válasza:

Neked és a hozzád hasonló helyzetben lévő nőknek és bárkinek, szeretnénk létehozni (én és nőtársam) a facebook -on egy csoportot. Ami megoldást jelenthet neked! Kérlek nézd (nézzétek) meg ezt a kérdést!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2022. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!