Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok van itt olyan aki...

Csajok van itt olyan aki mostanában tesztelt pozit de ugyan ugy ki pattogott mint mensi előtt??

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nem, de mindegyik terhességem alatt ugyanúgy kipattogtam havonta, mint ha menstruáltam volna.
2021. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 nap mulva nem várom.. És ki jött ma 3 pattanás amitol most nagyon parázok 🥺 ovu elott 2 nappal voltam párommal...de csak utolag kaptam eszhez hogy mikor is volt...

Aztan menstruácio előtt 27 én görcsöltem 2 napig azt hittem meg fog jönni. Folyásom azota is tejfehér színű ami azért szokatlan mert mensi elott száraz napok vannak nálam.. Azota is szurkál a bal pete feszkem... Szoval nem gorcsolok rá meg semmi nem is foglalkoztam vele csak tegnap elott mikor neztem mikor kellene meg jonnie..

2021. aug. 1. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most terhesség alatt is kipattog a bőröm, szóval ez nem hiszem, hogy mérvadó.

Viszont görcseim is ugyanúgy voltak, mikor terhes lettem, még van rá esély nálad is. :)

2021. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem aknes pattik szoktak kijonni az allamon, most apro pici pattik jottek ki mindenhol csak epp az allamon nem 🤣
2021. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy 2.-ik kérdésem lenne?? Nyílván, ha egyszer fel teszem ezt a kérdést, másodjára nem fogom 😊
2021. aug. 2. 21:49
 6/7 A kérdező kommentje:

5ös#

Hanyadik hétben jársz? 😊

2021. aug. 2. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ram gondoltal. Nagyon az elejen. 4+2
2021. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!