Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már Buriknál régebbe...

Aki szült már Buriknál régebben és mostanában, mi a véleménye? Ugyan olyan volt?

Figyelt kérdés
Amikor én szültem nála,még nem volt magán rendelője. Változott mint ember,vagy olyan mint régen?
2014. márc. 2. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én még régebben szültem nála, de idén volt egy vetélésem, ő műtött. Nem változott. Ugyanolyan humánus, kedves, segítőkész. Mostmár ő is családos, szóval már szülői tapasztalata is van :)
2014. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen? Apuka lett,de jó!:-)

Amikor (4éve) én szültem nála,még talán nős sem volt...

Örülök,ha nem változott! 2évvel idősebb nálam,imádtam a jópofa stílusát,beszólásait,és amellett,h.fiatal,maximálisan bíztam benne szakmailag és bármikor hívhattam!

2014. márc. 2. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek :) A felesége is szakmabeli. Szülésznő a Margitban.
2014. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na hallod,szinte tippelni tudnék,h.ki az,de nem tudom a nevét... Amikor szültem volt egy nő,akivel "gyanusak" voltak.;-) Beszélgettünk párszor és mondta,h.nincs komoly kapcsolata. Na de,szerencsére lett:-)
2014. márc. 3. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem nála mert ő volt az ügyeletes.........egy forintot sem adtam neki sem a szülésznőnek, bunkó,alig volt bent,sietetett,nagyot vágot a gátamon,lekezelő vot...:( szülésznővel együtt vigyorogtak ezen,figyelmetlen volt stb.....soha nem szülnék nála még 1x! Pedig előtte váltottam vele pár szót,nem gondoltam volna. 1x nem jött be másnap hogy élek vagy halok, pedig mindenki máshoz bement a szülészorvosuk(nem fogadottak voltak) . De lehet nem voltam nekik szimpi :-) De csak a saját véleményemet írtam le! 22/L
2014. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De azért az egy pozitívum hogy egészségesen világra segítette/segítették a fiamat! :-) és ez a legfontosabb! 22/L
2014. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 5 éve szültem nála és soha többet!!!!Lekezelő,bunkó,flegma.

Mikor mentem vissza varratszedésre,szedi a varratokat és közben osztja az észt hogy miért pont most jöttem,hulla fáradt stb..emberségből nulla

A szülésnek is rossz vége lett.

Ja és persze fogadott orvosom volt

2014. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5.6.7.#

Sajnálom,h.Ti ilyen véleménnyel vagytok Róla! Nekem csak is pozitív véleményem van vele kapcsolatban. Nekem is fogadott volt,nem boritékoltam,tehát nem lehet mondani,h.az anyagiak miatt volt velem kedves. Még a varratszedéskor is poénkodott(lejárt ügyelete után szedte ki,sőt szülni is úgy estem be,h.már indult volna haza,a zuhany alól rángatták ki,persze nem kellett volna sietnie mert 14óra elteltével sem szültem,így este császározott. Szinte egész nap bent volt velem,3órát ment el aludni,de már a szendvicsét is mellettem ette meg! Mondjuk ott "megsértődtem" rá,mert nekem nem adott :'( :-) )

Én biztos nála szülök ha lesz még babám!

De minden véleményt szivesen olvasok! Köszönöm nektek is,h.válaszoltatok!:-)

2014. márc. 3. 17:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,és csak 6hetes kontrollon "köszöntem" meg a munkáját,segítségét,támogatását. Azóta voltam nála vizsgálaton a vörösvárin,vittem megmutatni a kisfiamat is,még közös fotót is csináltunk:-) Csak hát ugye már ott nem rendel,a magán rendelőjébe meg még nem jutottam el idő hiányában,de a köv.éves vizsgálatra hozzá megyek.
2014. márc. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!