Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 körüli TSH értékkel sikerülh...

8 körüli TSH értékkel sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
A T3, T4 értékek jók, az anti TPO-t nem nézték vérvételen. Ezenkívül még vashiány van, de már folyamatban van ezek kezelése.

2021. aug. 3. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordulhat, hogy sikerül, de jobb lenne lejjebb vinni, vetélést is okozhat.
2021. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6.5 mellett nem sikerult 1 evig. Mas bajom valszeg nem volt, mivel miutan gyogyszerrel bement 3 ala a 2. Honapban teherbe estem , a masodik babanal pedig mar eleve kezelve volt, es 1. Honapban sikerult.


En meg jok jartam, ha valaki elvetel parszor mire kivizsgaljak az rosszabb.


Nagyon gyorsan megugrik, ahogy teherbe esel, meg mielott neked feltunne a kimaradt menstruacio.


En megvarnam azt a par honapot amig gyogyszerrel beallitjak ..

2021. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha esetleg sikerülne is, lehet belőle baj. Én is pajzsmirigyes vagyok és a nőgyógyászom elküldött genetikai tanácsadásra. Ott elmondták, hogy ha kezeletlen akkor retardizmust vagy mit okozhat a gyereknél. Szóval én mindenképp felkeresnék egy endokrinológust
2021. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen értékkel előbb inkább kezelni kellene, és utána belevágni a gyermekvállalásba.
2021. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mint írtam folyamatban van a kezelése. :)
2021. aug. 3. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Le kéne vinni mindenképp. Ha mégis sikerülne, a könnyen okozhat vetélést, illetve a baba IQ-jára is negatív hatással van.
2021. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb várd meg, amíg rendbejössz, utána próbálkozzatok, különben izgulhatsz a fentieken.
2021. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk kb fél évig sikertelenül, majd most 2-3 hónapja szünetet tartunk és elmentem dokihoz. Most derült ez ki, de kaptam már rá Letroxot, szóval remélem hamar rendeződik ez🙏
2021. aug. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!