Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz elott ha jelentkeznek...

Menzesz elott ha jelentkeznek 1hette mar a pms tünetei akkor a terhesség kizarhato?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
*1 hettel
2021. aug. 4. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem megegyeztek a tünetek a pms tüneteivel a pozitív teszt előtt, ezért nem is gondoltam volna babára elsőre.
2021. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam itt egy előző kérdésnél hogy valaki azt irta hogy kizarhato a terhesség ha a nemvart előtt jelentkeznek a pms tünetei.
2021. aug. 4. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez furcsa, mert én eddig kb csak olyanról hallottam, akinek ugyanazok voltak pozitív teszt előtt, mint menstruáció előtt. Én tényleg teljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, semmiben nem különbözött.

(8:46 újra)

2021. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy zárható ki...
2021. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárható ki. Nekem ugyanolyan pms tüneteim voltak, mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok. Nem is számítottam rá.
2021. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
psm és terhességi tünetei is összekeverhetőek,hasonloak
2021. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül az volt a tünetem, hogy nem jött meg.

Előtte semmi nem utalt rá.

Aztán két hét múlva kezdődött a hányós korszak.

2021. aug. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!