Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hasmenés is volt korai...

Akinek hasmenés is volt korai terhességi tünet, ez egyből teherbeesés után jelentkezett?

Figyelt kérdés
Napok óta azt álmodom, hogy terhes vagyok, és meleg vízben lebegek, és 2 napja minden különösebb ok nélkül megy a hasam. Tudom, hogy hülyeség, meg semmi racionális nincs benne, de volt esetleg valakinek hasonló tapasztalata?

2021. júl. 28. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mikor volt peteérés?
2021. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg az álmok és öndiagnózis helyett egy tesztet lenne érdemes csinálni...
2021. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 11. dpo-n kezdődött a hasmenés, aminek akkor nem tulajdonítottam jelentőséget. Utána jöttem rá, hogy emiatt volt.
2021. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer azt álmodtam, h fiam született. A köv. hónapban már nem jött meg, és egyébként fiam lesz.

De ez semmit nem jelent. Rá van állva az agyad erre a témára, azért álmodsz erről. Nekem volt hasmenésem a beágyazódás környékén, és hetekig tartott.

2021. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi, teszt meg nem esedekes, szoval tudom, hogy legbolkapott az almodozasom :) 11 napja volt pém, és aznap voltunk is együtt. A gyomorproblemak nem jellemzoek ram, es semmi kulonos nem indokolja, ezert tartottam furcsanak. :)
2021. júl. 29. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Végül baba lett? :)

11 dpo-n vagyok és második napja megy a hasam nekem is :/

2021. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba... valószínűleg csak valami gyomorrontás. De nem adjuk fel, és neked hajrá!!
2021. aug. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!