Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tüneteim vannak, de...

Az alábbi tüneteim vannak, de az orvos azt, Mondta, hogy nem tudja még megállapítani a terhességet. Ettől függetlenül fölmerülhet a terhesség?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 3-4 nappal világos barnás folyásom volt, nem túl sok. Pár napja szurkálást érzek a hasamban oldalt és alul. Tegnap kellett volna megjönnie, de csak egy erősebb barnás folyás darabokkal jelentkezett. Ma reggel már ilyen nagyon sötétbarna folyás jött kis piros vérrel. A szurkálás még mindig tart+ pár napja reggel nincs étvágyam, de nem vagyok rosszul. Ma voltam nőgyógyásznál, de azt mondta, még nem tudja megállapítani a terhességet. Teszt esetleg kimutatná már?

2021. aug. 5. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Terhes lehetsz
Nem vagy terhes
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha tegnap kellett volna megjönnie, az egy nap késést jelent, nálam akkor már kimutatta délutáni vizeletből is. Szerintem holnap tesztelj, az a biztos és normális, hogy ilyenkor még nem lát semmit az orvos, nálam csak a 6. héten látták. A barnázást nem árt komolyan venni, főleg, ha görcsölsz is mellé (leget a méhen kívüli jele is, de inkább nem is ijesztgetlek ezzel). Ha negatívak a tesztek és nem jön meg rendesen, akkor lehet nem árt újra konzultálni az orvossal, mert más miatt is lehet.
2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet*
2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos sem tudja, akkor szerinted mi tudjuk? Csinálj tesztet holnap reggel.
2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mintha én írtam volna ki a kérdést:) Bár nekem 4 napot késett, de nekem is csak maszatolás van, pluszban hányinger 2 napja, mégis nagy étvágy. Hétvégén tesztelek, ha nem jön meg rendesen, neked is ezt tanácsolom.
2021. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Illetve a terhességi tünetek még általában nem jelentkeznek ilyen hamar, csak a 6-7 környékén, amikor már megugrik a HCG szintje, én a 7. héten szédültem először. (1. újra)
2021. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy egy napot késett, még nem vagy terhes, pláne, hogy úgy néz ki, meg is jött. Tesztnek ma már ki kellett volna mutatnia, de csinálj még egyet, ha az megnyugtat, mert az egy héttel hamarabb beléd "lát", mint az orvos.
2021. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Teszt

Most komolyan mért??

Ha az a gyanud, hogy terhes vagy, mért nem a teszt az első, mért itt írogatsz? A pisi 2 perc kb és meg is tudod.

Tudom, én vagyok a másik véglet 8dpo tól tesztelek, ha van valami 9dpon már van 2 csíkom.

2021. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Uram Jézus, ez meg vérzik és mégis azt hiszi hogy terhes... 🤦
2021. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!