Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy fordulhatott elő?...

Ez hogy fordulhatott elő? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Vettem 2db ugyanolyan tesztet. Holnapra nemvarom. Ma reggel megcsinaltam az egyik tesztet meg es nagyon halvanyan en szerintem a reagens helye latszik. Ezert tiszta vízzel megcsinaltam a másik tesztet is, ott pedig nincs reagens helye, full homezo. Ez mitől lehet? Más hormonokra is érzékeny lehet a teszt?
2021. aug. 6. 12:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem voltunk együtt félidőben.... mikor az ovum lehetett
2021. aug. 6. 12:56
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Jaj isten gyere le...
2021. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Felétek ingyen szórják szét a teszteket, hogy ilyen hülyeségekre elhasználod?

A történetben a reagens helyének láthatósága a legkevésbé fura.

2021. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
??
2021. aug. 6. 13:00
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet hibás volt a teszt.

Vagy olyan válaszra vársz, hogy lehet mégis terhes vagy és nem a reagens helyét látod?

2021. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Alighanem nem azt jelezte,hogy terhes vagy hanem hogy hibás a teszt.Az szokott lenni az egy halvány egy erős.

Vagy érzékenyebb teszt kell (és akkor,ha már kimaradt a vérzésed..),vagy később kell tesztelned.

2021. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem vagy terhes, is van HCG. 5 alatt. Szerintem a nagyon erős teszteken emiatt jelenik meg idő után halványan valami gyakran. Mert mégiscsak van, amire reagáljon a teszt.
2021. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!