Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan menstruáció előtt 7...

Pontosan menstruáció előtt 7 nappal minimális vér mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre este hogy a bugyin konkrétan egy nagyon pici pirosas fehéres folyás volt, ránéztem a naptáramra, de csak 1 hét múlva fog megjönni. Kb 27-28 napos ciklusaim vannak,szóval kizárt hogy ennyivel előbb megjöjjön. Ovu már volt
2021. aug. 7. 08:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

engem a nőgyógyász utalt be hormonvizsgálatra, pedig nem magánba mentem (nyári szabik miatt szeptemberben tudtam volna) hanem a kórházba rendelésre. 2,5 héttel későbbre adtak időpontot, az elég jónak számít :D így ingyen lesz a 2 vérvétel, magánban azért elég húzós, 26-30ezer közt láttam. emellett javasolta az inofolicot a vizsgálatokig, és normoxil tablettát. az is mio inozitolt tartalmaz, mindkét étrendkiegészítő. tsh-m júniusban 2,77 volt (sima háziorvosi beutaló nagylabor+tsh), azt 2re le kéne vinni, azért javasolta azt is amiben szelén is van. mellette szedtem március óta femibiont majd trimesztert. most biotech multivitamin for woment szedek, mert terhesvitaminokban nem volt cink és e-vitamin ahogy néztem, ebben meg van. pedig mi fél éve próbálkozunk, abból 2 hónapban figyeltem lh teszttel a peteérésemet mégis beutalt. pedig azt hittem kiváratja az 1 évet.

vitaminhiányom biztosan nincs :D ebben a ciklusban már párom is szedte a férfi vitamint ugyanebből, gondoltam hátha segít, de szeptemberben elküldöm őt is vizsgálatra ha a kövi ciklusban sem jön össze. de még bizakodó vagyok 3 nap a nemvártig, de holnap sztem csinálok tesztet (12.dpo-n)

2021. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igen,néztem,de ha meg gond van nem akarok hónapokat várni mire megtudom. Nálam azért a fogamzásgátló is bekavart rendesen a dolgokba,bíztam benne hogy fél év után rendeződik,de magától nem nagyon akar. Írd meg mindenképp mi lett az eredmény :)
2021. aug. 10. 06:28
 23/27 anonim ***** válasza:

én nem szedtem fog.gátlót, ilyen probléma nem lehet, hogy bezavarna :/

12. dpo negatív volt a predictor ma reggel :/

elengedtem ezt a hónapot azt hiszem, várom a vérvételt. ha esetleg nem jönne meg vasárnapig (3 nap késés) akkor csinálok tesztet, addig feleslegesnek érzem :/

2021. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én már teljesen elengedtem a dolgot,ha nem történik semmi pozitív akkor legkésőbb novemberben elmegyek hormon viszgálatra,nem szeretném megvárni az 1 évet,pláne hogy 34 leszek az idén
2021. aug. 10. 10:33
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát én addig sem várnék, jobb tudni minél hamarabb. Vitamint szedek. Ovu tesztelek. Együtt vagyunk gyakran azokban a napokban. Szex után vagy nyugodtan fekszem 10 15 percig vagy fel is polcolom a fenekemet. Én már tényleg nem tudok többet tenni...
2021. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Valami hír azóta? :)
2021. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Megjött,de kb 2 napra és nagyon kevés. Azért kezdtem el a premens tabit szedni
2021. aug. 12. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!