Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a modern világban,...

Ebben a modern világban, mennyit kell várni a nőnek, mire a férfi is akar gyermeket?

Figyelt kérdés
Mert azt veszem észre mire a nőknek már ketyeg a biológiai óra , a férfiak ( tisztelet persze a kivételnek) még mindig nem akarnak gyermeket.
2021. aug. 7. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Simán elhiszem, hogy le leszek pontozva, de nem baj, nekünk ez bevált.

Párommal fél éve jöttünk össze, én egyből megmondtam neki, hogy a közeljövőben szeretnék családot alapítani. 30 évesek vagyunk, nekem már van egy gyermekem korábbi kapcsolatból. Azóta volt 3 hosszabb kapcsolatom, különböző életkorú férfiakkal (1, 6, 10 évvel idősebbek nálam) mindegyik halogatott... Jelenlegi páromnak megmondtam, hogy nem fogok éveket várni. Eljegyzett már, pár hónap múlva lesz az esküvőnk, konkrét dátumot még nem néztünk. Közben már nekiálltunk a babának is.

Nőként a mai világban határozottnak kell lenni, nem szabad hagyni, hogy 1-1 pasi értékes éveket vegyen el tőlünk, ha mi gyermekre vágyunk a férfi meg nem. Völegényemet amúgy 10 éve ismerem már, csak barátok voltunk.

Van olyan ismerősöm is akik netes társkeresőn ismerkedtek, megbeszélték, hogy ugyanazok a vágyaik (család, gyermekek) és fél éven belül megvolt az eljegyzés, esküvő és várandós lett a hölgy.

2021. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát nálunk pont fordítva volt. A férjem már rég nevelgetne három gyereket, én 30 előtt nem akartam terhes lenni.


Egy barátnőm 5 hónapja ismeri a barátját, a srác már elakarja venni és kb. könyörög h csináljanak gyereket. (32 éves a srác)


Egy barátuk azt mondta (33 éves) hogy a következő lányt, akivel összejön elveszi és gyereket csinál (szerencsére ez a "következő barátnő" végre normális úgyhogy van esélye a dolognak).


De az én ismerettségi köröm ilyen, nálunk az volt a ritka ha valamelyik srác nem akart barátnőt, nálunk huszonévesen is mindneki komoly kapcsolatot keresett, amiből házasság lesz.

Én csak legendákban hallottam h a férfiak nem akarnak komoly kapcsolatot, házasságot, gyerekeket.

2021. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok. Amúgy igen 2-es, gyakran van fordított helyzet is. Valahogy gyakran hoz össze úgy párokat a sors, hogy ahol a férfi vágyna gyerekre ott a nő nem. Nekem is vannak ilyen barátnőim.

De ha a két fél hosszútávon biztosan nem ugyanarra vágyik, akkor annak általában nem lesz jó vége. Kivéve nyilván ha megbeszélik, vagy valamihez kötik (egyetem, ház, megtakarítás, stb) amivel rendelkezni akarnak addigra :)

2021. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
31 éves vagyok. 1.5 éve vagyunk együtt a párommal aki 30 éves. Az január óta próbálkozunk a közös babával, mert mindketten nagyon szeretnénk, sajnos eddig nem jött össze. Az első évfordulónkon megkérte a kezem és szeptember végén lesz az esküvőnk. Lehet, hogy csak rossz emberekkel találkoztál.
2021. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

#2 vagyok


Annyi h ez a felállás amit írtam annyiból szerencsésebb, hogy a férfiak nem futnak ki az időből, ha 36-38 évesek amikor a párjuk úgy dönt, hogy ideje a babának.

Ha egy nő 36-38 éves amikor a férfi végre ráveszi magát az apaságra, az már kellemetlenebb.

Mondjuk én nőként ennél jobban vigyázok a bőrömre (pl. Nem is lennék együtt a férjemmel ha nem akart volna házasságot vagy gyereket, kerestem volna időben mást)

2021. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi 8éve vagyunk együtt a párommal , én márazóta gyereket akart, ő most ért meg rá, mikor én már lemondtam a gyerekről és már én nem akarok.
2021. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő. Nem lehet általánosítani.
2021. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a férjem már évekkel korábban akart gyereket, mint én. Ebben a modern világban a nőknek karrierjük is van, nem csak biológiai órájuk.
2021. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A férjem előbb akart gyereket, mint én.
2021. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En 8 évet vártam mire a ferjem ramondta az ament. 35 eves vagyok most es lehet kifutottam az időből. Nagyon gondoljátok meg!!!!
2021. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!