Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb teszt? Igazából már 9 napja késik, csütörtökön és ma is teszteltem Gabriellel (korábban is ezt használtam, sose volt gond vele) és negatív. Arra jutottam, hétfőn vennék egyet, másfajtát és megnézném, aztán felhívnám az orvost. Sosem késett még ennyit. Fájdogál a hasam és hányingerem van, nem kívánok enni. Nem tudom már mi lehet, hétfőt adtuk magunknak, utána tényleg orvos. De mindenképp akarok egyet tesztelni, mert mostanában sok rosszat olvastam a Gabrielről.

Köszönöm, ha tudtok jó/jobb tesztet ajánlani!


2021. aug. 7. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Digitális Clearblue.
2021. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is. Ma akartunk venni, de két gyógyszertárból az egyikben csak Gabriel van a másik zárva van (ez kisebb, szóval lehet hogy ott se lesz..) ...
2021. aug. 7. 14:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben, Rossmann-ban, Tesco-ban is kapható.
2021. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben és Rossmann-ban is lehet kapni.
2021. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Predictor mensi elott négy nappal pozi lett (délután)
2021. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Dm nincs. Rossmann most épül, tesco sincs. :D

Lidl, Spar, Penny van, Goods Market és igaz van drogéria, de ott ilyesmit nem kapni.

Szóval marad a gyógyszertár. :)

2021. aug. 7. 14:52
 7/18 A kérdező kommentje:

A facelle esetleg? Arról vélemények?

Bár elsődlegesen clearblue-t vennék én is inkább.

2021. aug. 7. 14:54
 8/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a választékot, remélem lesz amilyet szeretnék. :)
2021. aug. 7. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis 9 napja késik, akkor ráérsz hétfőn venni a legközelebbi nagyobb városban. Vagy meg tudod rendelni online is.
2021. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél 9 nap késésnél a legpocsékabb teszt is kimutatná már. A Gabriel speciel nekem a nem várt napján mutatta ki erősen. Szerintem is más van a dologban
2021. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!