Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha több napig nem szeretkezünk...

Ha több napig nem szeretkezünk, és pont akkor ér haza a férjem, amikor ovulálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Lehet,hogy buta kérdést teszek fel, előre elnézést kérek a tudatlanságom végett


Férjem külföldön dolgozik, 2 hetente szokott hazajönni

Ha jól számolom, pont aznap lesz az ovulációm

Ugye 2 hétig nem is tudunk együtt lenni (nem hiszem,hogy önkielégítést végez)

Esetleg gond lehet, ha nem "friss" spermája van? Mert ha hazajön,tuti egymásnak esünk...Vagy minden nap termelődik friss, és amugy is csak az egészséges katonák indulnak utnak?

Babát tervezünk, és igy elég nehéz...és ez a kérdés fogalmazódott meg bennem,hogy gond lehet-e?


Köszönöm,ha válaszoltok



2021. aug. 8. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha babát terveztek, akkor szólj neki, hogy az együttléteteket megelőző 2 napban ne önkielégítsen. Nem gond a nem friss sperma. Azonban nem csak az egészséges katonák indulnak útnak. Ezt azonban semmivel nem lehet befolyásolni.
2021. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodj meg, hogy végez önkielégítést, lehet spontán magömlése is van. Frissek lesznek, és hatékonyak.
2021. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a gond.. hogy nem végez önkielégítést

Pedig már megkértem rá többször és csak nézett rám...és a válasza az volt,hogy örül ha lezuhanyzik,és alszik

Rengeteget dolgozik, szakmunkás kint németbe,akinek van ismerőse kint, biztos tudja,hogy az emberből a sz@rt is kihajtják...


Lehetséges inkább megvárjuk az októbert,akkor hazajön végleg

Azért nem szeretném ráeröltetni az önkielégítést,és azt sem szeretném,hogy a nem egészséges katona induljon útnak

2021. aug. 8. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
...akkor lehet, hogy aznap, fáradtan csak egy jó vacsorára, két hideg sörre, és alvásra van szüksége...
2021. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit túlbonyolítod. A sperma nem romlik meg benne, a "nem egészséges" katonák meg frissen is ugyanúgy útnak indulnának. Nem értem a problémát. Ha van kedve, szexeltek, és vagy terhes leszel, vagy nem. Mivel kéne októberig várni?
2021. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tanácsod megfogadom, sör behütve, vacsi alap dolog

És majd meglátjuk, alvás elött,hogy mihez lesz kedve


Köszönöm,hogy irtatok

2021. aug. 8. 22:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, be is látom,hogy túl bonyolítottam ezt az egészet

Női agy, ráértem most ilyen dolgokon merengeni


Rossz igy,hogy ő is szeretné a babát,én is,de a távolság közbeszól

2021. aug. 8. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Még javasolni is szokták kevés spermaszámnál, hogy előtte 4-5 napig ne legyen akció, csak aznap, úgyhogy ez pont jó. Kikéve, ha megoldja magának. :)
2021. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét szünet lenne az ideális, nem kettő.

De simán összejöhet így is.

Az öreg katonák úgyis lemaradnak majd...

2021. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek kevés és lassúak a spermái. Orvosi javaslatra ovuláció előtt 10 napig önmegtartóztatnunk kell, de mivel ehhez hozzáadódik a menzeszem ideje is, volt már hogy 19 nap után voltunk együtt újra. Tehát ne aggódj!

Doki szerint ilyenkor a nagy mennyiségű sperma miatt esélyesebb is a dolog.

2021. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!