Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek voltak beágyazódás...

Milyenek voltak beágyazódás első jelei nálatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, próbálkoztunk az együttlétünk 2 napja történt, m alhasi szúrós fájdalom volt tegnap és ma, fehér színű folyás.. Lehetnek ezek jelek? Nektek mikor kezdődtek és hogyan?

2021. aug. 9. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem az a kategória. Fogamzásgátlásban keresd
2021. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap után biztos nem az
2021. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Az égvilágon semmi. Akkor tudtam hogy terhes vagyok, amikor késett a menstruációm. Nem volt se az itt oly gyakori beágyazódási vérzés, se görcs se semmi. Amúgy ha létezik is ilyen hogy valaki megérzi (én szkeptikus vagyok, de senkit nem akarok megbántani) akkor az tuti hogy nem 2 nap után, hisz akkor még be se ágyazódott.
2021. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Beágyazódás jele? Még a terhességeimnek is csak annyi volt, hogy pozitívak lettek a tesztek
2021. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 8-10 napot várj, míg beágyazódik. Egyelőre még nem is biztos, hogy találkoztak.
2021. aug. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

🤦‍♀️🤦‍♀️

Miért jut minden napra legalább egy ilyen idióta kérdés?!


De hogy válaszoljak is, 3 terhességem volt, mind a 3 a mensi késésse elött semmi de semmi jelet nem produkaltak.

2021. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen tünet.
2021. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elkepeszto derekfajdalommal jart a beagyazodas, 100%ig tudtam,hogy a baba miatt mert soha nem volt pms tunet a derekfajdalom😀 ugy is lett.
jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!