Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minek a jelei lehetnek ezek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jelei lehetnek ezek? Lehetek terhes? A többi lent.

Figyelt kérdés

Előző hónap 9-én kezdtem el szedni a Yasminelle nevű fogamzásgátlót. E hónap 6-án kellett volna bevennem a 2. levél 1. szemét, (mivel 30-án jött meg és ugye megtartottam a 7 napos szünetet, ahogy az orvos mondta,) de nem volt erre lehetőségem (valóban nem volt, az okokat nem fejteném ki). Hétvégén olyan "tüneteim" voltak, mint menstruáció előtt; hátfájás, derékfájás, fájdalom a petefészek tájékán, hangulatingadozás és libidónövekedés. 9-én szexeltünk a párommal és belém élvezett. Szerintetek amiket leírtam a peteérés tünetei voltak? Ma pedig főleg a bal petefészkem környékén szúró fájdalom volt, most is elég fura érzésem van ott. Szerintetek ezek lehetnek már a beágyazódás tünetei?

A kérdést nem kétségbeesésemben írtam ki, a párommal komoly kapcsolatban vagyunk... Tapasztalatokat kérnék szépen tőletek, a trollok kíméljenek! Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak!



2015. jan. 12. 21:28
1 2
 1/14 To7ka ***** válasza:

De hiába fogalmazod meg nagyon szépen és írod körül... Ennek nincs semmi értelme... Olyan mintha otthon lennél a családdal, és kiírnád kérdésbe ide, hogy "a rajtam lévő póló kék?". Nem tudjuk, fogalmunk sincs róla, de lépsz hármat, megkérdezel valakit a családból, és megkapod a választ.



TELJESEN pont ugyanígy működik az összes "lehetek terhes" kérdés!!!! Fogod magad, felkelsz, elmész a patikába, és veszel egy tesztet, ami megmondja Neked. Ennyi... A női test reakciója ezerféle lehet, de van erre egy tökéletesen működő megoldás, úgy hívják, terhességi teszt. Mit kell ezen napi rendszerességgel figurázni??:((

2015. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"trollok kíméljenek!"

*bánatosan félrerúg egy követ és továbbáll*

2015. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontos választ várok, hanem, hogy egy olyan ember, aki tapasztaltabb ilyen téren, vagy volt már vele hasonló azt mondja, hogy mondjuk igen, neki is ez volt és terhes lett PÉLDÁUL. Vagy épp az ellenkezőjét. Tudom hogy nem orvosok vagytok de basszus azért vagyunk itt, hogy tapasztalatokat írjunk le!
2015. jan. 12. 21:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy el fogok menni tesztért meg stb, de addig is...
2015. jan. 12. 21:35
 5/14 To7ka ***** válasza:

Kevesebb mint 10 óra múlva megveheted a tesztet. Ebbe teljesen feleslegesen tapasztalatokat megosztani. Minek?? Kérdezd meg, hogy ha Te még nem voltál úszni, de 1.80 magas vagy, 1.85 a medence amibe mész télen -10 fokban fedett helyen bikiniben, akkor mekkora az esélye hogy elsüllyedsz? Tapasztalatok?

Ez teljesen hülyeség, 10 órára ne nyugodj meg, menj aludni, vegyél tesztet és megtudod. Szeded a fogamzásgátlót, ami nem ürült ki a szervezetedből, teherbe esni nem annyira könnyű, de senkinek a tapasztalata nem fog segíteni.


Nem tudjuk:

- a párod spermium számát

- a párod spermáinak az aktivitását

- a te petesejted állapotát

- és millió egy hasonlóan lényeges dolgot ami MINDEN egyes ilyen esetet egyedivé tesz.


Írd ki, hogy segítség, nő a hasam, és érzem h néha rúg benne valami, terhes vagyok? Akkor ebben már sokaknak volt tapasztalata, tudnak segíteni. Vagy leírod, hogy a párom óvszert használt, én szedek fogamzásgátlót, belém se tette, lehetek terhes? Erre is adunk választ. Minden másra meg ott, a terhességi teszt.

2015. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán érted ennek az oldalnak a lényegét úgy látom.
2015. jan. 12. 21:45
 7/14 To7ka ***** válasza:
Nem igazán érted a terhességgel, a szexualitással, és a fogamzásgátlóval kapcsolatos dolgokat. Ez van.. Mindketten csináljuk mégis, én maximum felbosszantom a nagyon buta embereket, TE meg terhes leszel. Nyertem!
2015. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a te válaszodat is!
2015. jan. 12. 21:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, ha terhes leszek, mint írtam, nem vagyok én kétségbeesve és kicsit sem bosszantottál fel. Mondom, köszi, hogy válaszoltál azért.
2015. jan. 12. 21:50
 10/14 A kérdező kommentje:
További válaszok esetleg?
2015. jan. 12. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!