Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hasonló helyzetben...

Akik hasonló helyzetben voltak leírnák a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

A napokban egyre többet olvasom azt, "menstruáció alatt terhesség

Nos. Az lenne a kérdésem, akik ilyen helyzetben voltak mi vette rá őket hogy menstruáció után teszteljenek? Ha teszteltek hány napra? Vagy voltak esetleg tünetek?

Létezik olyan, hogy egy nő mégis meg érzi?

Vagy csak sokkal később mutatott pozit a teszt? Kiváncsi lennék a válaszokra 😊

Előre is köszönöm 😊


2021. aug. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt 300Ft, tesztelj minden menstruáció után, ha "ebben a helyzetben vagy". Te sem leszel terhes, mint a többiek sem. Extrém ritka amiről olvasni vágytál, itt sem volt ilyen a napokban.
2021. aug. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi vette rá őket? Hogy full kattantak...
2021. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1es nem írnám ha nem olvastam volna 😅
2021. aug. 10. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az vett rá, hogy egyszerűen éreztem valami nem kerek, furcsa szúrós fájdalmaim voltak vese tájékon, meg petefészek tájékon, erős menzeszem volt. Azonnal kijött a két csík, menstruáció első napja után kb. 6 nappal, akkor még véreztem, pánik, ügyelet. Látni nem láttak semmit, Hcg-t kimutatták, de 2 nap múlva sajnos kevesebb lett...

Azóta volt egyszer még, gyanúsan kevés volt a vér, halvány pozitív, de 2 nap múlva már szinte teljesen negatív volt a teszt.


Tapasztalatom szerint a vér semmiképpen nem jelent jót...

2021. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen és sajnálom kivanom a legjobbakat 😊
2021. aug. 10. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!