Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után mikor mutattot...

Együttlét után mikor mutattot pozi tesztet nálatok?

Figyelt kérdés
Hany nap után mutatott nektek a teszt????

2021. aug. 12. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez hülyeség, 8-as… mi éveket vártunk az első gyerekünkre, ettől függetlenül szerelmesek is vagyunk egymásba és kívánjuk az együttlétet. Attól, hogy valakinek nehezebben jön össze a baba, szeretkezhet a párjával, amikor akar.
2021. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok :D akkor szerinted hülyeség :D

mi is több hónapja várunk a tesóra és nem csak azokon a napokon vagyunk együtt. de én speciel ha akarom ha nem, érzem mikor van peteérésem, mert pár óráig görcsölök olyankor... így nyilván ha együtt vagyunk olyankor, akkor tudom, hogy abból (vagy azokban a napokban lévő) együttlétből foganna...

Első gyermekem meg speciel 1 alkalomból fogant mert 1x kockáztattunk, amúgy gumit használtunk... de én 2 hét késésig nem is csináltam tesztet

2021. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én korán teszteltem és figyeltem az ovulációt, de ezt az "aktus után" dologt én sem értem. Egyrészt nem csak egy aktus volt nyilván, így melyik után hány nappal? Másrészt nem aktus után számoljuk, hanem ovuláció után, az már hasznosabb adat. Ezután nekem 10 nappal mutatta.

Ugye az aktus lehet ovu előtt napokkal is, akkor meg 10+ nappal utána sem mutatná ki...

2021. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!