Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódás miatt?

Ez lehet a beágyazódás miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal első babánkat tervezzük, és ez az első próbálkozós hónapunk, így még nagyon tapasztalatlan vagyok.


Nem használtam peteérés tesztet, de kb tudom melyik napokon lehetett az ovum mert általában megérzem. Hőmérőzés alapján 4.én volt. Az utolsó mentruáció pedig Július 19.én kezdődött. A ciklusom nem 100% pontos, de általában 30~33 napra jön meg. Ritkábban 28.

Ovutól kezdve a menstruáció első napjáig mindig fájnak a melleim. Ez most is így van.

Sok folyasom is szokott lenni viszont most szárazság van vagy pár csepp.

10.én 6.dpo-n éreztem éles szúrást a méhemben percekig. Én ezt beágyazódának gondoltam. Tegnap és ma rettentő sokat aludtam. Nagyon fáradtnak érzem magam azután is, hogy felkeltem. Illetve tegnap óta görcsölök úgy mintha most rögtön meg akarna jönni, de semmi, még egy pecsételő se. A menstruációig még van egy hetem. Általában én csak az első nap görcsölök, se előtte se utána.

Ez lehet beágyazódás? Ma vagyok 9.dpo-n.

Nem szeretném bele élni magam ezért mindenre fel vagyok készülve, csak érdekel. Köszönöm!



2021. aug. 13. 05:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom!Pont ezt mondtam hogy ez ne legyen pfff

De jobb mintha később van gond mikor már jobban beleéled magad a babába.

Legközelebb talán siker lesz

#7

2021. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( nekünk is egyébként ez az első próbálkozós hónap, reménykedek🥺


Drukkolok neked én is😇

2021. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotoknek!


Igen, probalom pozitivan felfogni, hisz oka van, hogy most nem maradt:)

2021. aug. 29. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!