Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent menstruáció elött...

Mit jelent menstruáció elött a pattanás? Mit takar?

Figyelt kérdés

Konkrétan mikor jönnek ki, minek a hatására?

Esetleg peteéréskor vagy az után, ha nem termékenyült meg?

Mit is jelent a pattanás?

Nekem egy héttel a mensi elött jönnek, de volt már olyan is , hogy 2 héttel elötte..

Tudtok erről vmi infót?


2010. aug. 29. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan létezik az , hogy ez alapján tudjam a peteérésemet?
2010. aug. 29. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
biztos hogy a hormonoknak vannak jelentős szerepe a pattanások kialakulásának de ebből nem lehet objektiven megállapitani hogy mikor van peteérés vagy hogy terhes vagy e. Ovuálcio megállaptására teszt és hőmérőzés, terhesség megállapitására terhességi teszt és orvosi vizsgálat ad pontos információt a tudomány mai állása szerint.
2010. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már egy pattanás meglétéből v éppen nemlétéből is terhességet v peteérést akarj kikombinálni..Én elhiszem h nagyon szeretnél babát és minden foglalkoztat ami ezzel kapcsolatos,és kívánom is h mihamarabb sikerüljön,de azért túlzásokba ne essünk.Pattanásod ezer más okból lehet..Lehet lepontozni..
2010. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy héttel a nem várt elött jönnek ki napra pontosan,

ezért gondoltam erre..


Köszönöm a válaszokat, és nem szokásom se fel, se le pontozni! :)

2010. szept. 4. 16:44
 5/5 anonim válasza:

Nekem is mindig egy-két héttel előtte jönnek ki a pattanások, az egész testemen. Ez *** bosszantó, mivel épp hogy eltűntek az előzőek, máris jönnek a következők.

Én ezt találtam a neten ellene, hátha segít:


"A menstruáció előtt jelentkező pattanások kezelésére igyál naponta egy-két pohár barátcserjeteát. Ez a növény bizonyítottan közreműködik a női nemi hormon szabályozásában, de hatását csak két-három hónap elteltével fejti ki. Ne próbáld siettetni az eredményt, mert a nagyobb mennyiségű teától esetleg romolhat bőröd minősége."


A teljes cikket itt találod:

[link]


Nekem ez az egyik kedvenc honlapom. Mindent megtalálsz benne ami egy nőt érdekelhet :)

2012. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!