Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás a menstruáció miatt?

Pattanás a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Mit lehet ellene tenni, hogy ne jöjjön ki? Vagy hogyan lehet minél előbb eltüntetni?

Alapból tiszta, normál bőröm van, de menstruáció előtt nagy, duzzadt és gyulladt pattanások lesznek az arcomon. Rendszeresen tisztítom a bőröm és kenem ezeket a pattikat. Van valami jó házi praktika, amivel el lehet őket kerülni? Mert a kozmetikus se tudja őket kinyomni, mert nincs kivezető nyílásuk.


2011. júl. 8. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én fogkrémet szoktam kenni rá, az kiszárítja elvileg. Bár nekem nagyon ritkán van pattanásom.
2011. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
nekemis ki szokott jönni 1-2 menzesz előtt pár nappal, én addig nyomom, amíg ki nem jön :D majd lekenem ilyen pattanásleszárító krémmel, és másnapra eltűnik :)
2011. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenkor pattanás elleni ecsetelőt használok,így csak a pattanást szárítja le.
2011. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben járok. Ráadásul a helye is megmarad, még akkor is ha nem nyúlok hozzá. Hiába kenegetem mindennel (Oxy pattanáseltávolítóval, Duac géllel, aloe vera géllel, Neogranormon kenőccsel, fogkrémmel, gyógynövényes löttyel, stb.), akkor is kell neki egy hét mire jobb lesz. Majd elmegyek a bőrgyógyászhoz, hogy adjon valamit kifejezetten erre. Ezt valószínű a hormonszint ingadozása okozza, lehet valami gyógyszer segítene.
2011. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!