Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már más is így?🤔

Volt már más is így?🤔

Figyelt kérdés

Először is 2 éve próbálkozunk már a babával...

A júliusi menzeszem brutál fájdalmas volt-talán még ilyen soha

A ciklusaim 28-majd 30 naposokra álltak be, mióta nincs gyógyszer csak körülbelül tudom,-meg ugye érzi azt az ember...nekem tünetek mindig vannak.


De most "kb" késik 2 napja- vagy csak tolódik nem tudom, de elvileg 13.-án kellett vna megjönnie.

Volt egy pici maszatolás,de minimális,meg ilyen nagyon halvány barnás-rózsaszínes színe volt.

Nagyon enyhén és csak néha görcsölök...(már 2.napja)pedig nálam ha ez elkezdődik akk.mindig megjön vagy aznap max másnap reggelre,de most semmi.


Persze reménykedem, hogy most sikerült, de tesztelni csak később szeretnék, ha már tutira kimutatja majd.


Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben?

32/L



2021. aug. 14. 12:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Köszi🙂

2021. aug. 14. 13:34
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

szia. nekünk 2. sikertelen próbálkozós hónap volt ez, ma jött meg.

nekem az előző ciklusban 5! nap maszatolás volt... és megjött... most csak 2... de megjött. holnap csináltam volna tesztet 4 nap késés után ha ma nem jön meg. neked is ez a 2 lehet segítségedre, vagy egy teszt, vagy ha megjön sajnos :/

2021. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Fura dolog ez...

Úgy tervezem ha hétfőig nem jön meg, akkor tesztelek.

2021. aug. 14. 16:12
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Orvosnál voltatok? Nem mondott erre semmit? Én most megyek majd hormonális vérvételre
2021. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nekem még ilyen problémám nem volt soha. Azért is próbáltam itt kérdezni...hátha valaki


Orvoshoz csak az általános szűrésekre jártam eddig.

2021. aug. 14. 16:49
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
De figyi... te inkább itt vársz válaszokat, mint egy szakembertől?
2021. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
1 év sikertelen próbálkozás után részletes kivizsgálásra lenne szükség, minimum nőgyógyászat és endokrinológia. De rögtön be is jelentkezhetnél egy meddőségi centrumba.
2021. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Mi alig 1 év után jelentkeztünk kivizsgálásra. Jól tettük, kiderült, hogy van probléma. Most kezdjük majd a lombikot.

Ha nem jött össze, érdemes elindulni, mert max kiderül, hogy minden rendben van. De ha gond adódna, és segítség kell, akkor nagyon is számít az idő. Minél fiatalabb a pár, annál jobb az esély.

2021. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Szakember!

Én is ha a csodára várok hogy majd egyszer teherbe esek.. hat sose fogok. Ugyanis 6 hónap sikertelenség és egy elhalt terhesség után dokit váltottam, aki meg is találta a probléma forrását, így hogy az előző le se szart..

Ennek utána kell nézni hogy mi lehet a baj, miért nem sikerült.

A maszatolás nem épp biztató, könnyen lehet progeszteron hiány is, de más is.

Hormon panel vizsgálat meg volt már?

Férfi oldalról minden ok?

De igen a legegyszerűbb ha tesztelsz, és ha negatív akkor én a helyedbe elkezdenek orvos után kutatni, hogy minden előbb megoldodjon ez az egész, és sikerulhessen. Ha van tünet van hcg is.

2021. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően késik. Ok, h nem akarsz csalódni, de ez a maszatolás progeszteron hiányra is utalnak. Szoval ha terhes vagy, akkor meg nem jó, hogy húzod a dolgokat.
2021. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!