Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik naptól számítjuk a...

Melyik naptól számítjuk a menzesz első napját barnázás esetén? Olvastam már mindkét verziót, hogy a barnázás is már a menzesz része, máshol azt írják, az első piros vérfolt számít.

Figyelt kérdés

Korábban nem foglalkoztam ezzel, mert az első babánk gyorsan összejött. De mióta kevesebb alkalmunk van összebújni, és a menzeszem se állt még be teljesen a szülés óta, próbálok jobban figyelni a testemre, az ovura stb.


2-3 napig szokott barnás pecsételés lenni, mielőtt beindul a rendes vérzés. (Korábban PCOS-t diagnosztizáltak, figyelek az étkezésemre, mozgásra. Mostanában nem voltam dokinál, hátha nem lesz rá szükség :) )



2021. aug. 15. 23:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem is így szokott lenni, én azt olvastam, hogy a piros számít.
2021. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pirostól számít.
2021. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van,amikor piros vér jön.
2021. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendes vértől számít. Azonban fogamzásgátló elkezdése esetén a barnázástól kell elkezdeni.
2021. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A piros vér számít. Nekem szokott lenni, hogy az első nap barnázással indult, bár ez sem mindig. De ha pl. este jött meg és az csak barna volt, másnap számítottam az első napot.
2021. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor mostantól így számolok, azért két nap is fontos lehet.
2021. aug. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!