Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után meddig normális a...

Mensi után meddig normális a barnázás?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk a babával, a ciklusaim 28-30 naposak, a mensim kb 5 napig szokott tartani. Múlt hónapban ez tartott 3 napig, meg is lepődtem. Most tartok a ciklus 7.napján, 4 napig volt intenzív vérzés azóta folyamatosan csökkenő barnázás. meddig lehet normális barnázás? Tudom, hogy nem vagyunk gépek és minden hónap lehet más és más, de utalhat ez valami problémára?
2021. júl. 23. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok dolog befolyásolja a menstruációt, rengeteg.

Most a legnépszerűbb dolog ugyebár az oltás, ( ha kaptál) akkor betudható kellemetlen mellékhatásnak. ( Nekem 2x jött meg egy hónapban utána, egyik sem amikor kellett volna , és rendkívül gyenge kimenetelű volt, de az orvos mindent rendben talált)

De ez amit írtál szerintem még oltás nélkül is normálisnak mondható.

2021. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!