Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után a 10dik napon...

Együttlét után a 10dik napon lehetnek ezek jelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 8dik napon elkezdtem érezni erős alhasi fájdalmat, egészen mostanáig ma van a 10dik nap, melleim feszülnek, érdekes illat van az orromban, tegnap meg rosszul voltam a grill csirke illatátol is hanyingerem volt amit egyébként szeretek, és van hogy rám jön a szédülés is... Lehetnek ezek terhességi jelek?

2021. aug. 16. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Valódi terhességi jelek? Nem.

Beképzelt terhességi jelek? Naná.

2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezek egyelőre premens tünetek. Az első tünet ha kimarad a vérzés majd.
2021. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is a 10dik napon vagyok ovu után, nálam sajnos semmilyen tünet nincs, még mellfeszülés sem,

csak puffadás, de az bármitől lehet. Mikor tervezel tesztelni? Én reggel…kíváncsi vagyok nagyon, hátha összejött.

2021. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Valóban van olyan hogy valaki be képzeli a terhes tüneteket ha nagyon babát szeretne... DE!! létezik olyan hogy valakinel korai szakaszban jelentkeznek de az inkább a ki maradt mensi után egy héttel kb..

Szerintem ne görcsölj rá

A nem várt napján vagy ha késik tesztelj. Még a beágyazódás se fejeződhetett be..

2021. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha a tünetek baba miatt vannak akkor a teszt mutatja.
2021. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Volt baba?
2021. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!