Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. ciklusnapi vérvételem...

4. ciklusnapi vérvételem eredményének értelmezése? Magas TSH-ra kinek mit írt fel az orvos?

Figyelt kérdés

Vércukor 5.3

TSH 3.360 mmol/l

Inzulin 69.9 pmol/l

HOMA-IR index 2.4

LH / FSH 1.03

FSH 5.6 U/l

LH 5.8 U/l

Prolaktin 145 mU/l

Ösztradiol 292 pmol/l

Tesztoszteron 1.7 nmol/l

DHEA-S 7.9 umol/l


2,5 hónapja a TSH-m 2,77 volt, az orvos csak normoxilt írt fel, szelén tartalmú étrendkiegészítő, 1 hónapja szedem.

Vércukrom csökkent azóta 5,6-ról 5,3-ra.



2021. aug. 17. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. Pontosan így gondolom én is. És sokszor csodák csodájára az sem oldja meg a problémát, ugyanúgy nem jön a baba.
2021. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Beleástam magam a régi papírokba, kerestem a várandós kiskönyvemet hátha ott is találok valami TSH eredményt. Azt még nem találtam meg de 2017-ben ugyanúgy 3,3 volt a TSH-m, mint most. Az, hogy tavaly 2,6 aztán idén 2,7 lehet valami befolyásolta. Anyu azt mondta ez pillanatnyi állapot amit vérvételkor mutat az eredmény. Ő nagyon sokat járt orvoshoz és műtötték is tavaly...
2021. aug. 19. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!