Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. napon hormon vizsgálat?...

23. napon hormon vizsgálat? Holnapra kérte az orvos. A ciklusom 31-37 napos. Május 14-én volt meg utoljára. Valós eredmények lesznek, vagy mindenképpen a 21. napi kellene? 3. napit nem is kért. Aki ért ehhez, segítene?

Figyelt kérdés
3 éve várunk a babára, de az orvosomnak szinte könyörögni kell, ha valami vizsgálatra el szeretnék menni. Ez a második hónap, hogy az egész ciklusomban fájnak a melleim. Hol a mellbimbóm, hol az egész mellem. Gondolom hormon probléma lesz.
2013. jún. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress egy másik nőgyógyászt! Sőt inkább endokrinológust!

Egy cikluson belül kell nézni a 3. és 21. napi hormonsort, mert csak úgy van értelme!

Én 7 évet pazaroltam el az ilyen dokik miatt, 4 hónapja kerestem egy jó endodokit és már meggyógyultam. Szerinte 3 hónapon belül megtörténik a csoda!

2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Mindegy, azért elmegyek reggel vérvételre mégis ad egy támpontot és keresek egy jó endokit és egy rendes nőgyógyászt. Nem értem miért ilyen, mindig adok neki pénzt is, de már az se nagyon érdekli, szerintem...

Kívánom, hogy minél hamarabb megtörténjen nálad a csoda. :)

2013. jún. 5. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

keress másik dokit, én is így jártam, kb. nem foglalkozott velem semmit (pedig magánban jártam hozzá). hónapokon át szedette velem a clostyt, még egy hormonsort sem nézett. Dokiváltás után kiderült, hogy majdnem minden értékem gáz, volt egy elég erős IR-em, meg még egy petevezeték elzáródásom is.


Őt meg ez annyira se hatotta meg, hogy 2 év sikertelenség után kiírjon bármilyen vizsgálatot is

2013. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Nem semmi, én nem értem miért megy el az ilyen orvosnak, ha nagy ívbe le**arja az ember fejét.

Mindenképpen orvost váltok.

Köszönöm a választ

2013. jún. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!