Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bvennetek az esemeny utanit,...

Bvennetek az esemeny utanit, vagy nem?

Figyelt kérdés

3 es fel eve vagyunk egyutt a baratommal, akivel ossze is koltoztunk, eljegyzes is volt, o dolgozik regota, en is, plusz en meg tanulok. Utolso evem van meg a fosulin lehallgatni. Regota beszelunk mar a gyerektemarol, de megbeszeltuk, h suli, lagzi, es aztan johet.

Tegnap peteeresem volt, es hat nem vigyaztunk. Most nem tudom mit csinaljak, nagyon szeretnem "megtartani"(mar ha egyaltalan sikerult megtermekenyulnie) a parom ram bizza. azt mondta h szeretnek bevenni esemenyutanit, akkor vegyem, de ha nem veszem be akkor o annak is orul. O mar 30 felett van, en 23.

Kivancsi vagyok ti mit tennetek. Van meg 2napom


2010. aug. 29. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő is benne van meg teis akkor ne vedd be de még ugyse biztos h megtermékenyültél. De ha nagyobb akadálya nincs szerintem ne vedd be. Ha még nem vagytok rá teljesen felkészülve ls szeretnétek még kicsit ugymond szabadabban élni gyerek nélkül akkor vedd be. te tudod eldönteni csak
2010. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :D tudom, h nekem kell eldonteni, csak jo masnak a velemenyet is meghallgatni
2010. aug. 29. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
pontosabban rosszul irtam forditva irtam a ne vedd be és a vedd bet:D azthiszem szal ha nincs akadálya n vedd be ha van akadálya vedd be:D
2010. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi tévedtem, jolirtam:$
2010. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megtartanám a helyedben/tekben. Vagyis hasonlóan jártunk mi is. Szüneteltettem a gyógyszert, és hát megfogant a babánk, mikor én 22 voltam, a párom 26. Fel sem merült bennünk, hogy elvetessük! Olyan sok ember a fél karját adná egy pici babáért, nekünk meg csak úgy "elsőre" összejött! Bár már töltöttem a 23-at apuka meg a 27-et, közben összeházasodtunk mikor 15 hetes terhes voltam, és 2 hét múlva már közöttünk lesz a kislányunk, akit már nagyon nagyon várunk! Pedig nem leszek jogosult csak gyesre, és csp-ra. Egy baba nagy öröm! De ahogy előttem is írták, neked kell mérlegelni, akarod e őt.

2010. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha "szinte" mindegy, én nem venném be:) Nem olyan egyszerű teherbeesni, úgyhogy tényleg nem is biztos, hogy sikerült. Én is így voltam, hogy mindent elterveztem, hogy még befejezem ezt meg azt, aztán lagzi, aztán majd utána gyerek. Aha, csak az élet nem így gondolja, én hiába. Most meg nem jön a baba....
2010. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd be.:D A körülmények jók és legalább fiatal anyuka leszel. Ezt az egy évet meg lehet oldani állapotosan is.:)
2010. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!