Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tesztet a gravi...

Csináltam tesztet a gravi hcg-t. Kimutatta aterheséget, de hallványka volt a csik akkor ez már biztos baba? Reménykedhetek? Vagy még ne éljem bele magam. Tünetem nincs.

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen babás vagy.Én is ilyennel teszteltem a nyáron,és halványabb a csik,mint a C csik.Gratula,vigyázz magatokra.
2008. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem biztos, de 2 nap múlva tesztelj megint az már biztosabb lesz. de hcg nek kell lenni a szervezetedben ezért szerintem biztos. igaz az is elöfordulhat hogy megtapadt, kis hcg-d termelödött aztán levállt.
2008. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt efelejtettem,hogy mióta késik a mensid? Nekem se volt tünetem,csak 10hetesen először. addig nem is tudtam volna hogy babás vagyok,ha nem marad el.De nekem az első hónapban még mensim is volt.Majd csak utána maradt el.
2008. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már 7 napja késik.Reméllem nem lessz gond,mert szept.elment már babám.SZoritsatok.
2008. dec. 10. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
1. és 2. vagyok. akkor szoritunk neked!!!
2008. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem 2. 3ik:S
2008. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!