Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek hogy baba van...

Remenykedhetek hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! szoval az utolso ket honapban 40-napra jott meg a menszim,de viszont 2-3 naponta egyutt voltunk a ferjemmel,tudom nem valoszinu hogy volt peteersem mert 40napig tarto ciklusnal eleg ritka,de viszont szo szerint a tegnep reggel hajnali 5-kor arra keltem hogy mindjart ki fog jonni belolem minden,majdem a szogyegre rokaztam,epp hogy csak ki ertem a furdobe,de viszont nem tudtam rokazni,mert csak az inger volt meg,aztan jottek a mas tunetek,annyira emelyegtem a tegnap meg ma is,szoval ugy tudom meg magyarazni,hogy ugy ereztem hogy mindtha sulyednek lefele,aztan el mult!! ma reggel csinaltam egy tesztet,ami negetiv lett,de hozza kell tennem hogy csak vasarnapra nem varom a mesznit!!! szoval szerintetek?
2011. máj. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Baba is okozhatja, de hormonális problémára is utalhat. Drukkolok!
2011. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
várandósság idején épp fordítva van.nincs is hányingered, csak egyszerűen visszajön az étel, túlságosan akarod a teherbeesést azért produkálod ezeket a tüneteket, lazíts, és jobb lesz minden. én is drukkolok.
2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt hányingerem is, söt tulképpen csak az volt, sztem mindenkinél másak a tünetek...
2011. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!