Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu napján voltam a párommal...

Ovu napján voltam a párommal védekezés nélkül.A nem várt menzi előtt 3 nappal végeztem tesztet de negativ lett. Igy van még remény a pozitiv teszt eredményért vagy már ki jött volna ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem várt előtt kevesebb embernek pozitív, mint az elmaradt után tesztelőknek. Valószínűleg tudod jól ezt a választ te is.
2021. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Tesztelj ha késik. Ha megjön nem vagy terhes. Ennyi
2021. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Remény addig van amíg a nem várt napja nem jött el. Terhesség esetén az a normális, ha nem jön meg és pozi lesz a teszt. Igaz sokan már hamarabb is pozit tesztelnek, én is 4 nappal hamarabb egyértelmű pozit teszteltem, de ez nem az átlag. Normál esetben az ember akkor tesztel mikor nem jelentkezik a mensi, hiszen ez lesz az első leggyanúsabb jel :) tehát totál feleslegesen temeted az esélyt. Szabad korábban tesztelni, de türelmetlenkedni butaság. Nem minden terhességnél lesz elegendő hcg mensiig. Van akinek egy két nap késés után lesz csak kimutatható mennyiség. Sok sikert!
2021. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 nappal menses elott teszteltem pozitívat de ez ritka
2021. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még várok 4 napot ,és ha nem jön meg akkor tesztelek újra.
2021. aug. 19. 18:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap is végeztem tesztet a nem várt előtt egy nappal de negativ lett :(

Mára kellet volna meg jöjjön de még nem jött meg.

2021. aug. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!