Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom pontosan mikor van...

Nem tudom pontosan mikor van ovum, de a naptar szerint aznap egyutt voltunk mindenfele vedekezes nelkul. Utana is meg parszor. Egy hete volt azt alitolagos ovum, most meg hasszurkat erzek ket napja. Lehetseges hogy teherbeestem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2021. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Mint ahogy az is, hogy csak szimplán meg fog jönni...

Majd ha késik, remenykedj és tesztelj

2021. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Lehetséges.

Nekem mindhárom terhességemnél ovu utáni 5-7. napon indult a hasszurka, nyilallások az egyik petefészek környékén. Nem terhes ciklusaimnál ilyet sosem éreztem, így én ebből már sejtettem, hogy sikeres a hónapunk.

De nyilván ez is mindenkinél máshogy van. Ha nálad egyébként is szoktak lenni ilyen hasszurkák, akkor nem valószínű, hogy terhességet jelez, de ha soha életedben ilyet nem érezték, akkor van ok reménykedni.

2021. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

#3, pont ugyanígy volt nálam is minden babammal.


Kérdező lehetséges, pár nap és kiderül.

2021. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

3-as vagyok. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki ismeri a teste jelzéseit és oda is figyel mindezekre, az érezheti már a pozi teszt előtt jóval, hogy sikerült a baba. Engem legalábbis még nem vert át a testem soha.

A szurkákon, nyilallásokon kívűl ráadásul voltak még egyéb árulkodó jelek: pattanások a mellkasomon (egyébként sosem szokott lenni), enyhe mindjárt megjön érzés kb a nem várt mensi előtt már egy héttel. (Mensinél nálam ez csak egy nappal előbb szokott lenni.)

Ja és a legelső babámnál durva cicifájdalom, hason feküdni sem bírtam tőle. Másik kettőnél ez az egy tünet elmaradt, gondolom a tejmirigyeknek már nem kellett akkora változáson átesniük, mint a legelsőnél.

2021. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Nekem is holnap lesz egy hete, hogy volt ovum, akartam kérdést kiírni, hogy esetleg valaki még volt így, hogy ilyenkor szurkálást érzett a has alján, petefészeknél? (Nem mertem, mert gondoltam biztos leszól mindenki :D) megörültem a kérdésednek. Annyi, hogy nálam kb 3-4 napja van ez és egyszer az egyik majd a másik felén, próbálkozunk a babával, szeretném amiatt lenne.

Mellem viszont nem fáj, 20-dikára nem várom. 17-18dikán tervezek tesztelni.

2021. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem is 20.án kellene megjönnie. Aztàn nem tudom , a mellem most kezd fájdogálni, nem tudom
2021. aug. 12. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szurkolok,én is 20.ra nem várom,nem merek előre tesztelni

Reménykedem

2021. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Pont egy hete volt ovuláció, én vasárnap éreztem egy erősebb szúràst kb 3-4 mp-ig

Azóta nem. Vasárnap tesztelek

2021. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Ma teszteltem, negatív lett (11 dpo). Két nap múlva ismétlem meg :) hátha

2021. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!