Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem 5 napja,de...

Késik a menzeszem 5 napja,de a menzesz előtt 3 nappal védekezés nélkűl voltam a párommal,lehetséges,hogy már most ki marad a havim ha véletlen terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Előtte hogy védekeztetek? Vagy egyáltalán volt-e másik aktus ezen kívül?


Ha védekeztetek rendesen, nem megszakítással és nem szakadt ki az óvszer vagy nem volt másik aktus akkor kizárt.

Ha megszakítással “védekeztetek” előtte, akkor egy korábbi együttlétből lehetsz terhes.

2021. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképpen csinálj egy tesztet. Hamarabb választ ad a kérdésedre mint mi.
2021. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is vagy, nem ebből az együttlétből.
2021. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utojára áprilisban volt aktus védekezés nélkül, de azóta már rendszeres volt a havim.

Mindég pontossan szokot meg jönni. De hát az is lehet valami hormon zavar van. Nem tudom

2021. júl. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!