Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi! Mi legyen?

Kiszakadt a gumi! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap vettem egy csomag Lifestyle (asszem ez a neve) óvszert. Felhelyeztem a fiúmnak, és pár tolás után észrevette, hogy konkrétan elszakadt. Nem is próbálkoztunk tovább. Igazából nem az a kérdés, hogy mi legyen, mert mindenképpen szeretnék venni eseményutánit, csak bizonytalan vagyok. Ugye az előváladéktól is lehetek terhes? És ha csak pár másodpercig volt bennem úgy, akkor is? Gyógyszertárban kell kérnem a tablettát? Kiadják 18 év alatt? Mire kell számítsak? Kérem, hogy aki tapasztaltabb, segítsen. Életemben ez lett volna a 2. szexuális aktusom, erre ez történt. Kicsit elszomorodtam. Mert most egy hibás óvaszer miatt szedhetem be azt a szennyet, ami kitudja, mennyire fogja felborítani a hormonjaim.
2021. aug. 19. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász írja fel.
2021. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát most tulajdonképpen egy világ dőlt össze bennem.

Köszönöm szépen a választ.

2021. aug. 19. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem volt az hibás csak felsértetted a körmöddel,fordítva tetted fel..stb.

Menj egy dokihoz igazából még ma,és felírja neked.

Amúgy nagyon kevés az esélye, hogy terhes leszel ennyitől,de hogy megnyugodj,menj el inkább. Nem igazán jó ez a lórugásnyi hormon,de néha muszáj. És ha már ott vagy,beszélj vele fogamzásgátlásról is

2021. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Na várjatok, fel lehet tenni fordítva is a gumit? Hát erről én miért nem tudok? Direkt megvizsgáltam, és ugyanolyannak láttam mindkét oldalát.

Én annyira nem is aggódom, de Ő azt mondta, hogy csak akkor nyugszik meg, ha veszek olyan gyógyszert.

2021. aug. 19. 12:30
 5/25 anonim válasza:
100%
de tenyleg menj el ma mert hnap max ugyelet lesz az unnep miatt
2021. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen fel lehet. Épp ezért...te is ugyanolyannak láttad mindkét oldalát,pedig nem olyan . Nem mindegy merre csavarod.

Szerintem is menj el még ma és vedd be...még ma!

2021. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van erről valami videó hogyan kell feltenni, fordítva rakhattad fel, megbízható márkát vettél, nekem 25 éve nem szakadt el, ez, vagy a durex.
2021. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 19. 12:48
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Plusz felül a kis tasakot össze kell nyomni mikor görgeted le, hogy ne maradjon levegő benne.


Rendszeres a ciklusod? Ha igen akkor hányadik napján vagy?

Az esély egyébként kevés, de jobb biztosra menni és orvoshoz menni még ma

2021. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, ott azt összenyomtam. Láttam már régebben erről egy videót, és olvastam is róla. De nem gondoltam, hogy meg van szabva, hogy melyik oldala van kívül. Segítenétek kérlek, mi a különbség? Nem szeretném, hogy máskor is előforduljon ez.
2021. aug. 19. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!