Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiszakadt a nadrágom a két...

Kiszakadt a nadrágom a két szára között. Anyám azt mondja nem lehet megvarrni, de valahogy lehet vele kezdeni valamit, hogy ne legyen lukas? Bármilyen ötlet jó, ami a témához kapcsolódik!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Az nem megoldás, hogy veszek egy másikat, vagy ilyenek! Nekem ez a nadrág fontos!
2011. aug. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Megcsinálod az egészet szaggatottra... vagy tesztek rá foltot és máshova is a szárára pl és akkor olyan lesz mintha direkt lenne ilyen...

Sajnálom, de anyudnak igaza van abban, hogy bevarrni nem lehet....

Venni miért nem akarsz újat? Manapság akkora választék van, hogy nincs pótolhatatlan farmer....

2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod, ez bő farmer.. ebben jártam táncolni. De kösz a tippet, akkor jövőhétig megpróbálom megcsinálni. :)
2011. aug. 3. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs látható helyen akkor belülről egy kis anyagot géppel ha belevarsz meg van oldva. Nem fog tovább szakadni se.
2011. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik varrónő megcsinálja... 5-600 forint. Nem tudom hol laksz, de vannak kisebb varrodák is mondjuk garázsboltban... Beviszed, megmutatod mi a probléma, pár nap múlva mehetsz is érte.
2011. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!