Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt lehet,...

A terhességi teszt lehet, hogy a peteérést mutatja ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hallottam már arról, hogy az ovulációs teszt jóstesztként beválhat, mint terhességi teszt, azonban ez akkor ezen az elven fordítva is működik vajon?


Az a helyzet, hogy egy hete késik már a mensim, és mikor három hete (más okból) voltam nogyogyasznál, jelezte, hogy lehet, de nem mer semmi biztosat mondani, hogy nem volt peteérésem (elvileg két nappal előtte volt, ezért mondta, hogy nem biztos benne) Azért próbálkoztunk a babával, s most nem jött meg. Terhességi teszt ma lett halványan pozitív, de közben négy napja az ovulácios teszt is erősödik. S peteéréskor érzett tüneteim vannak.

Ezért gondoltam arra, hátha csúszott csak a ciklusom (3 hetet?) és most van esély a babagyártásra. Csak akkor nem értem a terhességi tesztet.


Szerintetek van ilyen, vagy lehetséges, hogy valamelyik teszt nem mutat valós eredményt?


Előre is köszönöm a véleményeket. :)



2021. aug. 22. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyit késik, a teszt egyértelműen mutatná.

Én a helyedben tesztelnék más fajta tesztel is. De megy a drukk 🤞

2021. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Predektort vegy0él az ilyenkor mutatja, nekem az lh teszt szépen erősödött terghesség alatt.

A mensid meg lehet később is jött volna meg, ha nem volt peteérésed akkor amikor kellett volna. Mikor az lh + volt ovu előtt csináltam én is kiváncsiságból hcg tesztet hómező lett.

2021. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen volt nekem is ez a teszt. Sajnos 3 nap késés után megjött.
2021. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!