Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs nyák hogy is van...

Ovulációs nyák hogy is van ez? Közben vagy utánna van pete érés? Kinek mikor? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi (tudom nem minden ember egyforma) de mar teljesen be kavarodtam 😅

Figyelt kérdés

Olvastam rengetek cikket..

Pete érés nyák alatt van vagy utánna?

Nekem 19.ére jelezte az ovut, azok elott rengetek nyakom volt 2-3 napig.

19en is

Majd 20án kevesebb viszont gorcsoltem, szuros nyilalo fájdalom volt

Együtt voltam a párommal 20.este. Babát szeretnénk

Snem nem naptár szerint szexelünk viszont aktus után néztem csak meg a naptáramat



#peteérés #Ovuláciosnyák
2021. aug. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi akkor voltunk együtt mikor olyan tojásfehérje szerű folyasom volt. Sikerült is teherbe esnem.

Én a testem jelzéseit figyeltem, közben követtem naptáron is, de nem mindig egyezett a kettő.

2021. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyák után volt nekem 1-2 napon belül. A termékeny nyákos napokon biztosan együtt is voltunk, az utolsót leszámítva, akkor nem volt kedv :) De így is baba lett belőle.
2021. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! ☺️
2021. aug. 23. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nyákom mikor teherbe estem.
2021. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a terhesség alatti nyákról kérdeztem 😅
2021. aug. 23. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is arról beszéltem. Úgy értettem hogy enélkül is sikerült teherbe esnem, előtte nem volt nyákom.
2021. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja igy már értem ☺️ gartulalok a kicsihez🤗
2021. aug. 24. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2021. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!