Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntek este mértem először...

Péntek este mértem először gondoltam kipróbálom, és 37.6 volt, szombaton reggel 37 volt, vasárnap reggel 36.5, és aznap délután 36.9. Ma reggel hétfőn meg 37.1 fok. Jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
HÁt 4 mérésből senki nem tud biztosat, és marhára kevés az információ. jelenthet peteérést akár, vagy felmehetett azért, mert terhes vagy. De szimplán meg is fázhattál.
2010. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a reggel azonos időben ébredés után ágyból felkelés és mindenféle mozgás elött mért hő a pontos. Következtetést csak abból lehet lemérni.
2010. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hőt mindig reggel kell mérni közvetlenül ébredés után.

Tehát amikor felkelsz és még fekszel,wc-re sem mész ki előtte.

Ezek az eredmények még bármit jelenthetenek.Majd ha egy hónapja méred akkor lehet belőle következtetni,hogy mennyi az alaphőd stb.

ciklus.hu -n csinálhatsz hőgörbét.

2010. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így semmit sem jelent. AZ előttem írok válaszait fontold meg.
2010. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek csajok! Vagyok regizve de ne nagyon értem hogy hogyan kell!
2010. aug. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!