Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen rendszerességel igyam...

Milyen rendszerességel igyam a cickafark teát ha mielőbb teherbe szeretnék esni? Esetleg a Femibion + cickafark tea kombó segíthet? Esetleg a palástfű tea?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább a nemi életet javasolnám.
2021. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Cickafark a ciklus első felében ovuig max napi 2 tea, ovu után palástfű napi 1 vagy 2.

De! Vannak, akik arról számolnak be, hogy felborította a ciklusukat! Ha nincs semmi gond, akkor először érdemes ilyenek nélkül próbálkozni!

2021. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Képzeld élek nemi életet
2021. aug. 23. 17:35
 4/10 A kérdező kommentje:
2 és a mindennapi ivása?
2021. aug. 23. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Tudományosan nem igazolt a teherbe esést elősegítő hatása. Ha azonban gyulladáscsökkentő és baktericid, antimikrobiális hatása van, akkor feltételezhető, hogy a hasonló méretkategóriába tartozó, farkukkal csapkodó spermiumokat is károsítja.
2021. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoztatok már és nem jön össze? Mert ha most kezditek, teljesen felesleges mindenfélét próbálgatni. Folsav, sport, egészséges táplálkozás. Persze más a dolog, ha már régebben próbálkoztok. Bár akkor is inkább kivizsgálásra mennék először.
2021. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Folsav és D vitamin. Más nem kell.

Többet árthatsz a teákkal mint amennyit segíthetnek. Ezek a hormonokat piszkálják, sajnos vizsgálatok nélkül össze is zavarhatja őket és újabb hónapok mire helyreáll a szintjük.


Tapasztalatból mondom, ha 1 év alatt nem jön a baba, akkor ott van valami gond, amin a házi praktikák nem segítenek, sőt jobban bezavarhatnak, és csak az idő telik. Hasonló elven nekünk 5 év kellett az első terhességhez, ami nem is maradt meg...utána persze kiderült mi a baj és másfél év után jártunk sikerrel. Tudom, nehéz várni és azt hiszed amihez gyorsan hozzájutsz, majd segít....de nem.... ez pont az a dolog amivel jobb orvosokra hallgatni. Elsősorban endokrinológust kell keresni.

2021. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
En a cickafark teát akkor ittam amikor nem akartam hogy terhes legyek, mivel hogy alhasi verboseget okoz, vetélést okoz! Nekem tole mindig meg jott a menstruációm. Szóval inkább ne igyad ha teherbe akarsz esni!
2021. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne idd, ha nincs bizonyított hormonproblémád. Nekem úgy hazavágra a ciklusomat, hogy fél év volt, mire helyrejött...

Femibion 0 és D vitamin, az utóbbi mindkettőtöknek.

2021. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ártott a cickafark tea, de te tudod.
2021. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!